Onemli Gunler Banner
Sayfa 184/226 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Adamlar zaten obez bunları da yerlerse şeker hastası olurlar sonra şirkete tazmin ettirirler dimedi dimeyin .

2.  Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    23 Nisan gününde Amerika ya 3 yüklü mal sevkiyatı var. Konteynerin bir tanesinde 56 ton, diğerlerini göremiyorum. Maşallah diyelim.
    siz bu bilgiye nerede ulaştınız ,sakıncası yoksa paylaşır mısınız..
    kalite detaylar için teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
    14,80'e 15'lere kadar abartmayacaktın, o mallar derin dondurucularda canım benim.

şimdi uğraş dur bakalım deve

Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    23 Nisan gününde Amerika ya 3 yüklü mal sevkiyatı var. Konteynerin bir tanesinde 56 ton, diğerlerini göremiyorum. Maşallah diyelim.

Her hafta Amerika sevkiyatı olduğunu artık yazmaya gerek yok. Yatırımcı olanlar zaten şirketi tanıdı, gayri sessiz köşeme çekilip tohumların başak olmasını bekleme vakti. Gerçek yatırımcılarına bereketli kazançlar dilerim. Hayırlı yatırımlar.
    40 lık konteynere 56 ton yüklemek mümkün değil gibi ,bunların max yükleme kapasitesi var.sanırım en fazla 28 ton yüklenebiliniyor.sizin gördüğünüz ile bizim bildiğimiz bilgi arasında far var

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sat Yazıyı Oku
    40 lık konteynere 56 ton yüklemek mümkün değil gibi ,bunların max yükleme kapasitesi var.sanırım en fazla 28 ton yüklenebiliniyor.sizin gördüğünüz ile bizim bildiğimiz bilgi arasında far var

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yerinde müdahale ve uyarınız için teşekkür ederim. Haklısınız ben sevkiyat miktarını görüp yazdım. Tekrar kontrol ettim ve 4 konteyner ile sevk edilmiş.

6. Muhterem; az biraz Soluklandık, eteğimizdekileri döktük, mahcubiyet giderildi. randevu saati 13 olarak belirlendi. katılım ve desteğini bekliyoruz.
    Felis silvestris

7. Dün bırakılan boşluğuda aldık bakalım.Büyük hisseler pozitif ayrışıyor.

Sayfa 184/226 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •