Sayfa 185/428 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    arkadaşlar hani bir laf vardır... burası borsa kim kime kordsa..... sizi zor ile hisseye koyan zar ile hisse aldıran varmı.. kendi iradenizle aldınız , burada kural her zaman güçlü kuvvetli olan paralı olan kazanır... kaybedince hisse düşünce bende dahil ağlarız... ben bu adi hisseyi üç sene beklettim.. sattığımın haftası tavan tavan gitti... yani ağlamaya sızlamaya şuraya buraya şikayet etmeye gerek yok... sende uyanık olacaksın alttan alıp üstten satacaksın... en kötü yanımız , tamam buradan satmalıyım yeter, diyemeyişimizdir.. kendi düşen ağlamaz arkadaşlar. ytd...
    Haklısın ve ekleme yapayım galip gibilerin hisselerinden medet umdukça bataklıktayız...Şimdi o gelse de alım yapsa da zarar azalsa dıye bızı bıtıren adama duacıyız...

2. Kaliteli Gübre İnsanı bende sıkıntı yok benim maliyet 3.11, ama beddua değil senin zararlı çıkman beni mutlu edecek, kendi kazancımı geçtim, sen her yerde kaybetmişsin belli ))

3. Daha da benim hakkımda yazıp gübre esansını bana bulaştırma.

4.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Kaliteli Gübre İnsanı bende sıkıntı yok benim maliyet 3.11, ama beddua değil senin zararlı çıkman beni mutlu edecek, kendi kazancımı geçtim, sen her yerde kaybetmişsin belli ))
    İnşallah çok kar edersin.Ne diyim.Galip ve o tarz adamlardan kar eden ky gormek benı mutlşu eder.sen benım derdımın ne oldugunu anlamadan saldırmaya devam edeblırsın baana. benım tek derdım bu galıp ve tarzı adamların ky yi dolandırması...Bız battık mıllet adam gıbı temettu hısselerıne gıtsın ne bıleyım kar eden fırmalara... Yıllar once VKGYO da aynısını yaptı Basında Vakıf olan hısselerde hep bır tuzak oldu.Galıp zaten yemedıgı ky kalmadı. Ama bilinçli veya bilinçsiz bu hısseye ky yı aldırman veya kar ettıklerınde kar almalarına engel olman ılerde pışmanlık yaratabılır. ha belkı ucar hısse ama bu ucuslarda pek ky nasıplenmez şahsı gorusum..Bugun ıcınse ne dedıysem oldugunu az cok gordun...

5.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Daha da benim hakkımda yazıp gübre esansını bana bulaştırma.
    Hisseyı pazarlayanlar temız bız bokuz oyle mı ...Neyse bol kazanc herkes şahit Allah da...

İnşallah 3.50 nin üzerine atar bir an önce..
    Olurmu olur

7. Derinlik atabilecek varmı??

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Arti kapatirsa bir umut var. Tabana da dayanabilir. Bildigin kumar gibi saniyelik hareketler

Sayfa 185/428 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •