Onemli Gunler Banner
Sayfa 186/467 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. arkadaşlarımız yazılarında hiç önemli bir ayrıntı değil,genelde gözden kaçıyor ve çok kullanılan bir kelime olan.İSTİNAT kelimesini kullanmaktalar ,doğrusu İSTİNAF şeklindedir...İSTİNAF MAHKEMESİ.......

2. Vergi dairesi eski bilançolara göre borçlu görünüyor yeni açıkladığı bilançolar doğruysa doğrumuş öyle gözüküyor çünkü iflas etti bu durumda alacaklı konuma geçiyor vergi dairesinden zararda olduğu için yani o borçlar yok kağıt üstünde

Müjdat patron tüm vergi borçlarından kurtulmuştur yeni açıkladığı zararda olan bilançolarla doğruluğunu da iflas edip göstermiştir bundan sonra jenaratör yoktur bitmiştir geride kalan şirketleri ise yarı iflas durumuna geçmiş pasif iflas halidedir hepsi gen yatırım gen power holding hepsi pasif iflas durumunda dır bu işten müjdat patron kendini kurtarmıştır olan hisse alanlara olmuştur hisseler değersiz olmuştur aynı asyab gibi olmuştur

ünal Guest
    Vergi borcu konusunu araştırdım. Vergi borcu gerçek. Batarsam ödemem, batmazsam da nasıl olsa af çıkar demiş büyük patron. Bilanço değişikliği ile alakalı değil. Geçmiş vergi borcu değil anlayacağınız. Büyük bölümü kdv. Maykraft internet sayfası kocaman punto ile cefa makina olmuş. 2018 Yılında yani 4 gün önce güncellenmiş site. Artık bundan böyle Maykraft ile yola devam edecek. Bizi yola döktü, hafif tonaj bol kazançla işlerini yüzdürecek. 500 milyon şuna buna, 50 milyon sana bana iteledi gitti. Şimdi hayata sıfırdan başlayacak. Onun sıfırı; birikmiş müşteri portföyü. İş deneyimi. El altından yürütülmüş yaklaşık 60 milyonluk mal. Takriben 30 milyon el altından aktarılmış para. Yetişmiş insan gücü. Birkaç tane gizli alınmış gayrımenkul. İkizler yapıya yaptırılmış orta büyüklükte depo + fabrika olarak kullanılabilecek bina. Cambaza bak cambaza 219 dönüm deyip biz oraya bakarken bizim gözümüz önünde orayı iflasa bırakıp, vah gitti ülkemin en büyük fabrikası diye ağlarken, ağam 2 sene önce yaptırdığı binada imalata devam edecek. Şu an imalat yaptığı yeri de elinden gitme ihtimali ile tam kendinin sayamıyor. İKİZLER YAPI yaptı.. http://616ikizleryapi.com.tr/Proje-D...C4%B0nsaati/tr İşte bakın Müjdat beyin iki katlı devasa olmasa bile ideal üretim alanı. Depolama yeri.
    Burada yatırım tavsiyesi verilmez. Burası zaten yas evidir. Ağlama duvarıdır. Herkese selam.

ünal Guest
    İşin ilginç tarafı, 2015 şubattan beri on kuruş bulamayan, üretim yapmak için motor satın alamayan, parasızlıktan kıvranan Müjdat bey, bu kocaman lojistik deposu (Bence yeni fabrika) inşa ettiriyor. Ha bu iş sana bana borç takmaya benzemez. İkizler yapı hak ediş almadan tek çivi çakmaz. Herhalde buranın maliyeti 10 milyonu bulmuştur. Nasıl oldu da oldu değil mi? Bana mail atsa yol yordam öğretse, şu çulsuz Allah kulu da yolunu bulsa olmaz mı? Olur elbet.
    YTD yazalım adet yerini bulsun.

5. Yazılarınızdan Müjdat Uslu'nun dolandırıcı ve sahtekar olduğunu mu anlamamız gerekiyor?
    Hem patronu yerden yere vuruyorsunuz hem de Yönetim Kurulu Başkanı olduğu hisse senedinden almak Genyh'e ortak olmak istiyorsunuz. Üstelik patrona yolunu bulması için yol yordam gösterebileceğinizi ima ediyorsunuz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Yazılarınızdan Müjdat Uslu'nun dolandırıcı ve sahtekar olduğunu mu anlamamız gerekiyor?
    Hem patronu yerden yere vuruyorsunuz hem de Yönetim Kurulu Başkanı olduğu hisse senedinden almak Genyh'e ortak olmak istiyorsunuz. Üstelik patrona yolunu bulması için yol yordam gösterebileceğinizi ima ediyorsunuz...

Yol yordam öğretirim demiyorum. Yol yordam öğrenmek istiyorum diyorum. Böyle bir kıvrak zekaya yakın olup, ben de zengin olmak istiyorum. O nedenle senet alıp, onun ağacının dibinde gölgelenmek istiyorum. :D YTDe

7. Yani patronu sahtekar olmakla itham ediyor. Köşeyi dönmek için siz de onunla beraber iş tutmak istiyorsunuz, öyle mi?

ünal Guest
    Sahtekar direk hakaret olur. Uyanık diyorum. Evet ben onunla iş tutmak istiyorum. Ondan ders almak, öğrenmek istiyorum. Ben sıfıra yakınım ekonomik olarak. 500 milyon borçla böyle büyük işler yapabilen adamdan ders alırsam, borçsuz birisi olarak daha büyük işler yapabileceğime inanıyorum. Kendisine yakın olabilmek için hisse almaya çalışıyorum.. Sen Mesud olmuşsun ben de mesud olmak istiyorum.

Sayfa 186/467 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •