Onemli Gunler Banner
Sayfa 186/208 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,676
    Bear_Bull
    @BearBull26

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    sizin ilk bilmeniz gereken maliyet hesabı... aracı kurumdaki hesap özeti kısmında yazan maliyet sütununun altında yazan rakamlar dikkate alınmaz çünkü orada yazan maliyet alışların ortalama maliyetidir. işlem maliyetlerine fifo usulü , gerçekleşen işlemler sekmes,nden iki tarih arası seçerek bakılır... önce muhasebe maliyet mantığına iyicene hakim olun. gerekirse daha ayrıntılı yazarım anlaşılmadı ise
    haklısınız. hem maliyet hesabını bilmiyorum hem de işcep arayüzü daha da karmaşıklaştırıyor. şu an içcep viop portföyüm ekranında uzlaşma fiyatı: 11,86 maliyet: 12,28 k/z 36,00 yazıyor. ben bu kontratı 12,14 emriyle almıştım. şimdi neden maliyet 12,28 gösteriyor. anlayamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by ekmekarasiekmek Yazıyı Oku
    haklısınız. hem maliyet hesabını bilmiyorum hem de işcep arayüzü daha da karmaşıklaştırıyor. şu an içcep viop portföyüm ekranında uzlaşma fiyatı: 11,86 maliyet: 12,28 k/z 36,00 yazıyor. ben bu kontratı 12,14 emriyle almıştım. şimdi neden maliyet 12,28 gösteriyor. anlayamadım.
    hesap özeti/ekstresi gibi bir yerden kaç liradan emrin gerçekleştiğini bulun, maliyetiniz o fiyat (+komisyon) olur.
    Ben iş, ziraat ve yapı kredi yatırım hesapları kullanıyorum hepsinin ayrı iyi ve kötü yönleti var hiçbirinden çok memnun değilim. Arayüz, kolaylık ve komisyon olarak ziraat yatırımı beğeniyorum ama viop teminatı takasbankın üç katı uyguluyor, işcep 1.5 kat uyguladığı için arbitrajda viop ayağını işcepten yapıyorum, hisse kısmını ykb ve ziraatten yapıyorum. Üçünde de robot kullanılmıyor mesela o da benim için dezavantaj oluyor.
    Bir boş vaktimde başka aracı kurumları da deneyeceğim (gedik'i merak ediyorum).

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    hesap özeti/ekstresi gibi bir yerden kaç liradan emrin gerçekleştiğini bulun, maliyetiniz o fiyat (+komisyon) olur.
    Ben iş, ziraat ve yapı kredi yatırım hesapları kullanıyorum hepsinin ayrı iyi ve kötü yönleti var hiçbirinden çok memnun değilim. Arayüz, kolaylık ve komisyon olarak ziraat yatırımı beğeniyorum ama viop teminatı takasbankın üç katı uyguluyor, işcep 1.5 kat uyguladığı için arbitrajda viop ayağını işcepten yapıyorum, hisse kısmını ykb ve ziraatten yapıyorum. Üçünde de robot kullanılmıyor mesela o da benim için dezavantaj oluyor.
    Bir boş vaktimde başka aracı kurumları da deneyeceğim (gedik'i merak ediyorum).
    az önce mail geldi. türev araçlar işlem sonuç formu adında. sözleşme fiyatına 12,14, emir türü normal ve komisyon 1,27 tl borç kaydedilmiştir diyor. sanırım en net bilgiyi bu mail verdi. teşekkürler sayın pilavli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,676
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Özlediğimiz getiriler
    Bir ara mevduatın bile altına düşmüştü

7. yahu bu iscep mobil insana kafayi yedirir. satis maliyetim 12,14 olmasina ragmen ekranda maliyeti 11,86 gosteriyor ve k/z eksi 22 yaziyor. bunun bir aciklamasi var mi?

8. Fifo ile ilgili olabilir.

Sayfa 186/208 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •