Sayfa 188/913 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Evet artık KUTPO'nun yeni bir iş alanı resmiyet kazandı. Yatırımcısını üzmeden bu işleri yapsa daha güzel olacak ama maalesef ızdırap çektiriyor..Sonu iyi olur umarım..
    Sayin Venedik, biraz cahilce bi soru olacak belki ama artik hic birseyde iyi niyet arayamaz olunca, bunu gider gostererek bu donem yine kari az gosterebilirler mi?

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by javacialiusta Yazıyı Oku
    Sayin Venedik, biraz cahilce bi soru olacak belki ama artik hic birseyde iyi niyet arayamaz olunca, bunu gider gostererek bu donem yine kari az gosterebilirler mi?

Sn Javacıaliusta,
    Dediğiniz gayet mantıklı ve doğru bir soru. Bu iş için yaklaşık 37 MİLYON TL para çıkışı olacak. Bu ödemenin nasıl yapılacağı konusun da bilgim yok, vadeye yayılmışta olabilir. Nakitte olursa bunu gösterip kar az çıkabilir. Sonuçta şirketin zarar ettiği anlamına gelmez bu. Önemli olan şirketin kendini yeni iş alanlarına yöneltmesi ve ileriye dönük projelerinin olması. Bu ilk bakışta sıkıntılı gibi gözükse ilerisi için olumlu bence. KUTPO yeni hikayeler ürettikçe satın alınacak bir hisse olacaktır. Uzun vadeli düşünenler için..

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn Javacıaliusta,
    Dediğiniz gayet mantıklı ve doğru bir soru. Bu iş için yaklaşık 37 MİLYON TL para çıkışı olacak. Bu ödemenin nasıl yapılacağı konusun da bilgim yok, vadeye yayılmışta olabilir. Nakitte olursa bunu gösterip kar az çıkabilir. Sonuçta şirketin zarar ettiği anlamına gelmez bu. Önemli olan şirketin kendini yeni iş alanlarına yöneltmesi ve ileriye dönük projelerinin olması. Bu ilk bakışta sıkıntılı gibi gözükse ilerisi için olumlu bence. KUTPO yeni hikayeler ürettikçe satın alınacak bir hisse olacaktır. Uzun vadeli düşünenler için..
    Uzun vadede dediklerinize aynen katiliyorum. Ama 2016 sonlarindan beri bi umut/huzur vermedi bu hisse. Sabirdan baska care yok anlasilan. Bakalim bizim de 'su fiyatlardan aldik ama bekledigimize degdi, iyiki sabretmisiz' diyecegimiz gunler cok uzak diildir...

4. Son bir yılda diye olan hisseler için de ilk onayı helal olsun sanan kutpo

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by golgota86 Yazıyı Oku
    Son bir yılda diye olan hisseler için de ilk onayı helal olsun sanan kutpo

Sn golgo, defalarca okudum. Karakterlerin bi kismini cikardim, bi kismini ekledim ama ne soylediginizi anlayamadim bi turlu?

6. Bende şimdi gordum ikaz edince farkettin bir yıl içerisinde en çok değer kaybeden 10 hisseden biriyiz maşallah bunu yazmak istemistim

7. BORSA HABER
    Önemli Şirket Haberleri ve Değerlendirilmesi 23.10.2017
    Kütahya Porselen (KUTPO, Sınırlı Pozitif)

Kiraz Enerji Yatırım Üretim Ve Ticaret A.Ş.’nin 11,1mn TL ödenmemiş 15mn TL sermayesinde, sahip oldukları her biri 100 TL itibari değerde toplam 150bin adet nama yazılı paylarının tamamının 10mn USD bedel karşılığında, ödenmemiş sermaye borcu ile Türkerler İnşaat Turizm Madencilik Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. ve Kazım TÜRKER’den satın alma işlemi onayı için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na yapılan başvuru onaylanmıştır

8. Şu piyasada bi de artı kapatsaydık ne güzel olurdu degil mi? 6.17 gecilirse 6.95

Sayfa 188/913 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •