Sayfa 188/226 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
     Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Amatör olduklarını düşünmüyorum.Yoksa şirketi böyle büyütemezlerdi.Aksine hedefe odaklanmış biçimde yürüyorlar gibi geldi bana.Tahta yapıcısı amator sanki yada var mı onu da bilmiyorum
    eyvallah operasyonu iyi yönetip güzel ihracat yapıyorlar ama bu genel kurul iki defa ertelenmesi ve avrupa'daki şirket satın almasının bu kadar gecikmesi iyi değil. yoksa citi deutsche veya varlık fonları geri gelmez.
    mayıs ayı sat git ayı derler. o yüzden çok geç kalmamak da lazım

2.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    eyvallah operasyonu iyi yönetip güzel ihracat yapıyorlar ama bu genel kurul iki defa ertelenmesi ve avrupa'daki şirket satın almasının bu kadar gecikmesi iyi değil. yoksa citi deutsche veya varlık fonları geri gelmez.
    mayıs ayı sat git ayı derler. o yüzden çok geç kalmamak da lazım
    Umarım tez zamanda açıklarlar.Ben bu hacimsizliğin haber öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
    ünlü'nün, bgc'nin kılçıksız alışları, hsbc'nin sürekli karanlık odada alması güzel. bunlar dış mihrak muhtemelen

iç mihraklardan tahtanın hakimi bakalım kim olacak

4.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    ünlü'nün, bgc'nin kılçıksız alışları, hsbc'nin sürekli karanlık odada alması güzel. bunlar dış mihrak muhtemelen

iç mihraklardan tahtanın hakimi bakalım kim olacak
    ünlü dün 200K civarı sattı.

5. Bakalım bilanço nasıl gelecek.

6. Hacimde artmaya başladı.16.77-16.80 üstünde kapanışlar güzel olur

7. Vay be 19 -20 ler konuşulurken şimdi 16,77 16,80 ler yakında 14 ler konuşulacak gibi geliyor bana. Hiç tereddütsüz hep aynı hareketi yapan spek hisseyi perişan edeceği aşikar işde bu kansızlar yüzünden yatırımcılar bisten çıkıp kriptopara borsasına gidiyorlar yakında bütün hisselerin sahipleri spekler olacak satmak için artık kimseyi bulamayacaklar ve spekler birbirlerine pazarlıyacaklar hisselerini. Bu düşüncem gülenleriniz olabilir bir zamanlar turistin bol oldu zaman yerli turistin yüzüne bakmayan en kötü odaları yerli turistlere verdikleri zamanları hatırlarım şimdi ise yerli turisti çekmek için en güzel odaları verip yemek kalitesini artırıyorlar ama allahın gazabı geldimi oturup düşünmek gerek neden böyle oldu işde BİST Aynı duruma düşecek zaten kiripto para borsalarının kötülemelerinin amacı bu yatırımcı gitmesin diye kripto paralarının karşılığı yok arkasında kimse yok falan fişmam sanki bist karşılığı var onca hisse battı nerde karşılığı güvencesi sabah gazetesi reysaj lojistik aklıma gelen nerde güvenceleri kusura bakmayın arkadaşlar ben sadce kendi yorumum katılırsın katılmassın size kalmış bişey Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 188/226 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •