Sayfa 190/1030 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Hemşerim senin cukkalar almanyadan euro uzerine geldigi icin sen haliyle tl dusmani olman normal gozukuyor...dolar ve euro ne kadar degerlenirde Tl yerin dibine girerse seninde o kadar tuzun orjinal kuru olur...aklin yolu parasini euro olarak kazanan icin birdir...Tl icin bu kadar karamsar olma...rahat ol..koskoca Turkiye gene yerinde olacak...bu 1000 yildirda degismedi...degismez...Tl nin kotunun en kotu oldugu donemlerde bile Turkiye yikilmadi...Turkiyedede bankalar kolay kolay yikilmaz sen rahat ol...deutschebanka eurolari dolarlari gommeye devam.. . Aklin yolu dolarcilara euroculara helal...)

Chucky..................yoldaş bebek
    akıl vermek gibi olmasın.!!
    2 yıl öncesine kadar Karşıyaka İzmirde 1 dairem vardı.!!
    Satıp hemen dolara çevirdim.!!
    ~ 102.000 dolar elime geçti.!!
    Sanada tavsiyem..!!
    Elinde ev arsa dükkan Ne varsa sat.!!
    Dolar al.!!
    Kirada oturmak daha uygun.!!
    2 yıl sonra %100 kara geçersin.!!
    Ha buraya not düşelim.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Üçüncü havalimanının hali malum, işçiler ödenmeyen maaşlar yüzünden kazan kaldırmış... Şu ortamda Kanal İstanbul’un yapılması imkansız...

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    akıl vermek gibi olmasın.!!
    2 yıl öncesine kadar Karşıyaka İzmirde 1 dairem vardı.!!
    Satıp hemen dolara çevirdim.!!
    ~ 102.000 dolar elime geçti.!!
    Sanada tavsiyem..!!
    Elinde ev arsa dükkan Ne varsa sat.!!
    Dolar al.!!
    Kirada oturmak daha uygun.!!
    2 yıl sonra %100 kara geçersin.!!
    Ha buraya not düşelim.!!!!
    Suan vadeliye uzun sure girmek daha mantikli bence...uzun sure derken gunluk uzun sure. Cunku faizler tahminime gore daha da yukselecek. Dolari baskilamak icin gerekiyorsa yuzde 50 lere cikar gibi...

Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Peki sevgili dostum,
    Bir de şöyle düşünelim...
    Cb imiz cikip birkaç ay sonra dese ki;
    Eyyyy vatandaşım, ulke olarak cok zor durumdayiz. Ekonomik saldiri altindayiz, bu zor gunlerde sizlerden destek bekliyorum, bu bir kurtuluş savasi, o nedenle dolar ve altin mevduatlarinizi tl ye cevirip 2 yil boyunca donduruyoruz, bankalarin ve devletimizin kullanimina tahsis ediyoruz, yükü hep birlikte üstlenmek zorundayız. Ben de istemezdim boyle yapmayı ama sizi defalarca uyarmıştım. Gelin dolarlarınızı altınlarınızı ekonomiye kazandırın, bozdurun tl ye geçin diye. Maalesef bunu yapmak zorundayım. Buna karşı çıkan ve direnen herkes kurtuluş savaşında cepheden kaçmış olmakla eşdeğer suç işlemiş olur!

Çok mu hayalcilik oldu? Bence hic olmadi. Biz bu donemde neler gördük, bu mu yapılmayacak?

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu yapamaz, yaparsa altinda kalir. Sermaye kontrolu Turkiye nin yapabilecegi bir sey degil. Dogal kaynaklarimiz yok ve disa acik bir ekonomiyiz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Suan vadeliye uzun sure girmek daha mantikli bence...uzun sure derken gunluk uzun sure. Cunku faizler tahminime gore daha da yukselecek. Dolari baskilamak icin gerekiyorsa yuzde 50 lere cikar gibi...
    Evet belki çıkar da fazla uzun sürmez. Bu arada dolar hem 7ustu, hem faiz 50 leri görünce düşünün felaketin boyutunu. Ben her zaman birikim yapan, kazandigini mantıklı kullanan bir insan oldum. Ama son 10 yilda olusan para bolluğu tasarruf edeni, mevduatta kalip birikim yapabileni bin pisman etti. Milletin 200 e aldigi ev 600 oldu, bizim para mevduatta 350 yi bulmadi.

Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Bu arada İNG ile ilgili olarak hoşgeldin faizini 6 ay uzatma kampanyası ile ilgili olarak bir link paylaşmıştı dün arkadaşlar.

Ben bulamadım o linki.

Ama bugün İNG'den bir mail geldi. Dolandırıcılık ile ilgili, asılsız olan reklamlara kanıp ,tıklayıp oradan işlem yapmayın diye.

dikkatli olmakta fayda var.
    Ben o resmi sikayetvar. Com da buldum ve zaten onceainde musteri temsilcisi ile gorusmustum ve o soylemisti. Yani aklimq direk gelmedi bu benim.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    incele Arjantin parasını.???
    https://m.investing.com/currencies/usd-ars
    Aylık grafiğe bak.!!
    https://www.verikaynagi.com/grafik/f...ya-siralamasi/
    Arjantin faiz oranı%60
    Arjantin türkiyenin yumurta ikizi.!!
    Bu kriz döviz krizi.!!!
    Güven sorunu olan ülkeye sıcak para gelmez.!!
    Gelende fırsat buldukça Kaçar.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Link değil hocam o
    Uygulamadan yüklü eft yapınca karşınıza teklif çıkarıyor eft yapma hoşgeldin süresi vereyim diye
    Pzt bunu deneyecegim. Bakalim olacak mi

Sayfa 190/1030 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •