Sayfa 193/385 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Hissede dönüş başladı gibi, düşeni kırmış.
    Salı günü MLynch ve Yatırımın aldığı hisseler 81.000 lot olarak Citi yabancıya gitmiş.
    BGC'nin aldığı 13.344 lot Türk Ekonomi'ye gitmiş. (Dünde 6.896 lot almıştı. Bunu neden önemsiyorum zira BGC'den geçen ay 430.000 lot alan fon/kişi malı buraya göndermişti)

Hisse dün ve bugün A1/Marbaş/ML arasında gidip geliyor. (A1/Marbaş keşke Gerel'dekiler olsa)

Bugün yukarı kapanış yapar ve haftayı yukarıda kaparsa güzel olur.
    Olumlu piyasada ve yukarı dönmüşken şirketten gelebilecek ihale vs iyi bir haber satanları ve fonların ilgisini çekebilir.

Halk Yatırım'dan yapılan satış emeklilik fonlarından çıktı . Herhalde düşünce stop koydular.

MAİ ve Tanıtek ortaklığı Ekim ayından beri gündemdeydi ve gizlilik anlaşması imzalanmıştı. Tahsisli sonrası bugün 1 ay geçti ve yatırımcılar olarak kulağımız analist toplantısında anlatılanlar ve yönetim kurulu başkanının Blomberg'te yaptığı açıklamaların somutlaşmasında. Örneğin MAİ Ocak'ta Umman'da ortak bir yatırım yapacak dediler ve Ocak ayının yarısını geçtik. Dolayısıyla haberler havada kalmamalı ve periyodik bilgi paylaşılmalı.

Yatırım, al/sat tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Hissede dönüş başladı gibi, düşeni kırmış.
    Salı günü MLynch ve Yatırımın aldığı hisseler 81.000 lot olarak Citi yabancıya gitmiş.
    BGC'nin aldığı 13.344 lot Türk Ekonomi'ye gitmiş. (Dünde 6.896 lot almıştı. Bunu neden önemsiyorum zira BGC'den geçen ay 430.000 lot alan fon/kişi malı buraya göndermişti)

Hisse dün ve bugün A1/Marbaş/ML arasında gidip geliyor. (A1/Marbaş keşke Gerel'dekiler olsa)

Bugün yukarı kapanış yapar ve haftayı yukarıda kaparsa güzel olur.
    Olumlu piyasada ve yukarı dönmüşken şirketten gelebilecek ihale vs iyi bir haber satanları ve fonların ilgisini çekebilir.

Halk Yatırım'dan yapılan satış emeklilik fonlarından çıktı . Herhalde düşünce stop koydular.

MAİ ve Tanıtek ortaklığı Ekim ayından beri gündemdeydi ve gizlilik anlaşması imzalanmıştı. Tahsisli sonrası bugün 1 ay geçti ve yatırımcılar olarak kulağımız analist toplantısında anlatılanlar ve yönetim kurulu başkanının Blomberg'te yaptığı açıklamaların somutlaşmasında. Örneğin MAİ Ocak'ta Umman'da ortak bir yatırım yapacak dediler ve Ocak ayının yarısını geçtik. Dolayısıyla haberler havada kalmamalı ve periyodik bilgi paylaşılmalı.

Yatırım, al/sat tavsiyesi değildir.
    bu bilgiler için teşekkür ederim

Piyasaya rağmen bugün iyiyiz.

5.950 ve sonrasında 6.400 üzerine kalıcı şekilde atmalıyız. Daha sonra ihale haberleri ile yol almalıyız.

5. 5,84 deki tepkisi önemli..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    5,84 deki tepkisi önemli..
    bakalim bugun oraya kadar tirmanabilecek mi?

Alıntı Originally Posted by Evinborsa Yazıyı Oku
    bakalim bugun oraya kadar tirmanabilecek mi?
    Geçer diye düşünüyorum.

8. mesele 5,84 de ne zaman geleceği değil.. 5,84 den aşağı ne kadar düşeceği..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Sayfa 193/385 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •