Onemli Gunler Banner
Sayfa 193/975 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. kasım ayı gibi buradan çıkıp alyag almıştım 0,82 den sonrası göz altı pazarı kağıt 0,26 gördü maliyeti 0,55 kuruşa getirmiştim bugünde 0,62 den sattım çıktım ucuz yırttım, yakında yanınızda olucam baldayım tanır beni

2.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    kasım ayı gibi buradan çıkıp alyag almıştım 0,82 den sonrası göz altı pazarı kağıt 0,26 gördü maliyeti 0,55 kuruşa getirmiştim bugünde 0,62 den sattım çıktım ucuz yırttım, yakında yanınızda olucam baldayım tanır beni
    Cidden ucuz yırtmışsın...

3.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Hissemiz defter değerine ulaşana kadar 10 milionluk bir geri alım yapacağız benzeri bir açıklama bekliyorum...

sayın vıop geri alım yazınız duyummu yoksa millete gazmı veriyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    kasım ayı gibi buradan çıkıp alyag almıştım 0,82 den sonrası göz altı pazarı kağıt 0,26 gördü maliyeti 0,55 kuruşa getirmiştim bugünde 0,62 den sattım çıktım ucuz yırttım, yakında yanınızda olucam baldayım tanır beni

geçmiş olsun sayın platones hangi hissede beraberdik

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın vıop geri alım yazınız duyummu yoksa millete gazmı veriyorsun
    Yok ya duyum nerde olsun;beklenti sadece,daha zamanı var,tahta güçlü değil diye bütün yorumlarım sence gaz böle mi verilir,21 yıllık borsacısın...

6. Bizim borsada gaz arap şirket alacak şeklinde 🤣 katar. Kuveyt vs

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

7. Yeni bir hikaye lazim.araplar olmadi.geri alim çok cüz ı rakamlar.beyin var para var tecrübe var.icraat bekliyoruz girisim bekliyoruz.
    Bize de sabretmek düşüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Yeni bir hikaye lazim.araplar olmadi.geri alim çok cüz ı rakamlar.beyin var para var tecrübe var.icraat bekliyoruz girisim bekliyoruz.
    Bize de sabretmek düşüyor.
    Arap hikayesi nedir bilmiyorum ama geri alım işe yarar...

Sayfa 193/975 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •