Sayfa 193/602 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. mebes hocam ıhlgm bugün hareketli olurmu düşünceleriniz nelerdirr

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    mebes hocam ıhlgm bugün hareketli olurmu düşünceleriniz nelerdirr

Ihlgm . Bence biraz bekletir . Fakat cumhurbaşkanı kanal ile bir açıklama yaparsa direkt tavan olur . Bu kâğıtta destek ve direnç pek çalışmıyor. Yavaş alinir ...

3. Celik hocanın aylık listede olan ISFIN ve GSDHO fiyatları düşük olan hisseler . Endeks pek bozmaz ise . Ucuz hisseler ...

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocanın aylık listede olan ISFIN ve GSDHO fiyatları düşük olan hisseler . Endeks pek bozmaz ise . Ucuz hisseler ...
    Mebes hocam, bu Polho ne zaman güldürücek sizce yüzleri. Yaklaşık 1 senedir tutuyorum sabırla bekliyorum.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Canerali Yazıyı Oku
    Mebes hocam, bu Polho ne zaman güldürücek sizce yüzleri. Yaklaşık 1 senedir tutuyorum sabırla bekliyorum.

Inanın bukadar güzel hikayeleri olan borsadaki ender hisselerden . Bu hafta alımlar iyi idi . Fiyat ucuz 4.26 üstünde daha iyi olur . Yavaş yavaş toplanır 3.83 destek noktası. Uzun vadeli iyi olur diye düşünüyorum. Hava alanı yanındaki arsa yada liman ile iyi haber hisseyi roketler . Yavaş yavaş alıyorum bende ...

6. teşekkürler hocam belkide bir haber gelir de şahlanırızz
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Ihlgm . Bence biraz bekletir . Fakat cumhurbaşkanı kanal ile bir açıklama yaparsa direkt tavan olur . Bu kâğıtta destek ve direnç pek çalışmıyor. Yavaş alinir ...

7.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    teşekkürler hocam belkide bir haber gelir de şahlanırızz

Inşallah. Bir alım geldi hisseye . Devam etmesini diliyorum alımların...

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Inanın bukadar güzel hikayeleri olan borsadaki ender hisselerden . Bu hafta alımlar iyi idi . Fiyat ucuz 4.26 üstünde daha iyi olur . Yavaş yavaş toplanır 3.83 destek noktası. Uzun vadeli iyi olur diye düşünüyorum. Hava alanı yanındaki arsa yada liman ile iyi haber hisseyi roketler . Yavaş yavaş alıyorum bende ...
    Ben de bekliyorum haberleri, hayırlısı diyelim sabırla beklemeye devam. ISFIN de bekliyorum uzun zamandır ortak kağıtlarımız var baya sizinle. Çok sağol.

Sayfa 193/602 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •