Sayfa 193/413 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. 4.27 degdirecek sanırım ordan da donmez ise tabanız....ytd...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 31 den döndürdü terbiyesiz...)

3.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    4.27 degdirecek sanırım ordan da donmez ise tabanız....ytd...

Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    31 den döndürdü terbiyesiz...)

Sevgili ortak hurolg,
    .
    Nereye değdirirse değdirsin sabırla goruklar üzüm olduğunda ben de ona değdirecek ve eline vereceğim ki o da kazansın.Sağolsun bugün yaptığım aort 4.35 alımla çeyrek portföyü 2/5 çıkarttık.Sağolasın spek efendi.
    .
    Syg
    .
    Not:Patron güccük durgut da caz yapmaya başlamış silopi için kömür üretim maliyeti arttı vs diye.Külahıma anlat hacııııı.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Evet aynen...Bunu satıp da ne alacak ki millet...ha dolar almışsın ha bu hisseyi...Bedelsiz ve temettü konusuna girmiyorum bile...Ama bugün iyi silkeleme denemesi yaptılar tüm tahtalarda...Özellikle de buradaki acemi tahtacı arkadaş...)
    Ben olsam artık 5 üzerine hemen atar asla altına verdirmem ve 8 tl den bölerdim...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Evet aynen...Bunu satıp da ne alacak ki millet...ha dolar almışsın ha bu hisseyi...Bedelsiz ve temettü konusuna girmiyorum bile...Ama bugün iyi silkeleme denemesi yaptılar tüm tahtalarda...Özellikle de buradaki acemi tahtacı arkadaş...)
    Ben olsam artık 5 üzerine hemen atar asla altına verdirmem ve 8 tl den bölerdim...ytd.

Ağzından bal damlıyor ortak.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Evet aynen...Bunu satıp da ne alacak ki millet...ha dolar almışsın ha bu hisseyi...Bedelsiz ve temettü konusuna girmiyorum bile...Ama bugün iyi silkeleme denemesi yaptılar tüm tahtalarda...Özellikle de buradaki acemi tahtacı arkadaş...)

Bunun benzeri yok hem bu tarzda ucuzluk konusunda hem de adamı sinir etme konusunda. Kasası dolar dolu şirketler bile %3-5 yaparken hem kasası dolar dolu hem de gelirleri dolar olan bir şirketi devre kestirdiler. Nedeni de navlunlardaki düzeltme desen muhtemelen en yüksek denizcilik karı 3. çeyrekte gelecek. Dolar bazlı zaten hisse fiyatı erimiş, sen bir de TL bazlı fiyatını ısrarla düşürmeye çalışıyorsun. Ya bunlar en temel şeyler bir de bunları yazıp çizmek zorunda kalıyoruz. 3. çeyrek bilanço dahil baz etkisinden, üç ay içinde verilecek temettüden, temettü sonrası F/K’nın mevcut fiyatla 1.9X olmasından, geri alınmış paylar düşülünce (kullandığım bir uygulama haklı olarak böyle yapıyor) temettü sonrası F/K’nın mevcut fiyatla 1.7X olmasından ve bedelsizden bahsetmiyorum bile. Yani insan gerçekten hayret ediyor.

7. Demiştim demek istemiyorum, yine bana kızacaklar ama son defaya mahsus yazıyorum, düşeceğine inandığımı yazdıktan bu yana bistte en fazla düşen hisse hangisi gsdho…temettüyü üç ay sonraya yazıyor, çünkü daha çok ağlatacak, temettü öncesi yükselişi o güne kadar “doğru düzgün” getirilerine yine yetişemeyecek, navlunlar düşüşe devam, ama hayal pazarlanıyor her yerde, üzücü ve garip…gerçek holding senetleri var oysa çok ucuz…baş ağrıtmayacak, zararın neresinden dönülse kar boşa söylenmemiş…

8. Haftalardır Silopi Silopi yazılıyor Silopi üretim durduruyor, anlatabiliyor muyum? İyi niyetli kim umarım ortaya çıkar çok kişi yanmadan…

Sayfa 193/413 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •