Sayfa 193/323 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2578 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. çok şükür bugün almaya müsade etti yine aldık

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    9.77 ortalama araniza katıldım. Yakında gelirler buraya da. Diktörtgen formasyonu gereği 11 üstüne atması beklentim. Çok ucuz ve de karlı bir şirket. Bu fiyatlar bana göre çok uygun. Fakat sahipli bir tahta spekülasyon zor. Fiyatı ayarlıyor spekler. Bedelsiz ihtimali nedir arkadaşlar? Bu sene var mi ihtimal?
    Kayıtlı sermaye artırımı yaptı.bakarsin sürpriz bedelsiz de açıklar
    Ama en geç seneye bölünür

Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    çok şükür bugün almaya müsade etti yine aldık
    Anlamak çok zor
    Bu kadar iyi şirket burada böyle dursun

4. Daha önce açıkçası trade ettim bir kaç kez. Ama artık zamanı geliyor gibi. Pek kiprasmadan dursak iyi olacak. Bugün daha uygun yerlerden de alim fırsatı verdi ama başka kağıtlarla haşir nesir olunca kaçırdık . Yarım portfoy alabildim 5 kilo kadar. Neyse bakarsın yarın biraz gevşer de depoyu fullerim bir aylığına. Tum paydaşlara bol kazanç...

5. Bu arada bugünkü takaslarda gün boyu meri teyze satıştaydı. yaklasik 50bin eksiden kapanışa yakın kaldırdı. 50bin artıya geçti.

iyi olacak sabredin....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. Yine trade yaptırdı sağolsun bankof. Haftaliktaki bayrak formasyonunu gören var dimi?

8. Temettüyu tek hanelerde karşılamasına şaşıyorum, Kasım ayında çift haneli beklentimin sonuna yaklaşmış bulunuyorum, 18 Mart a kadar çift haneli tahminim tutmazsa yanıldigimi kabul ederim ama garip yani en yüksek oranda temettü veren şirket eurobond kalemide yüzde 10 a yakın yukselme eğiliminde bı turlu hareket edemiyor

Sayfa 193/323 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •