Onemli Gunler Banner
Sayfa 195/1200 İlkİlk ... 951451851931941951961972052452956951195 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Buralarda turunup canak yada dip olusumu vari biseyler yaparsa daha saglikli olur.

Son galip hareketinden sonra bence kagidin ritmi bozuldu.

Onun icin bir analiz yapmak istemiyorum.

Bekle gore modunda.
    sacro hocam uçuk gelecek ama bu kağıdın galipten ziyade galibe yaptırdıklarını düşünüyorum brütün ve gerçeten uç rakamlara geleceğini düşünüyorum temeli gerçkten sağlam ve aldıkları işlere bakarsan dnya devinin bir çok işlerini yapıyor
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    sacro hocam uçuk gelecek ama bu kağıdın galipten ziyade galibe yaptırdıklarını düşünüyorum brütün ve gerçeten uç rakamlara geleceğini düşünüyorum temeli gerçkten sağlam ve aldıkları işlere bakarsan dnya devinin bir çok işlerini yapıyor
    olabilir.

cunku gercekten bu kagit icin gercekten yuksek hedef telafuz edenleri bende duydum. mesnetleri de destekleyici ayni sizin gibi.

ama ben yinede ihtiyatli davranmak istiyorum.

cunku daha dune kadar 7 8 liradan millete aldiramadigim alctl i simdi bu 12 hareketi geldikten sonra insanlarin deli gibi almak istemesi bana biraz tuhaf geliyor.

yani aklima turlu turlu seyler geliyor ;))
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    olabilir.

cunku gercekten bu kagit icin gercekten yuksek hedef telafuz edenleri bende duydum. mesnetleri de destekleyici ayni sizin gibi.

ama ben yinede ihtiyatli davranmak istiyorum.

cunku daha dune kadar 7 8 liradan millete aldiramadigim alctl i simdi bu 12 hareketi geldikten sonra insanlarin deli gibi almak istemesi bana biraz tuhaf geliyor.

yani aklima turlu turlu seyler geliyor ;))
    ben bu kağıdı 1 yıldır taşıyorum benim maliyet 4* lrede olunca rahat luyor insan
    birde eski formda hatırlarsan erbosu konuşmuştuk 35 lerde şimdi insanlar atlıyor
    dediğiniz gibi aslında mesele maliyette
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ben bu kağıdı 1 yıldır taşıyorum benim maliyet 4* lrede olunca rahat luyor insan
    birde eski formda hatırlarsan erbosu konuşmuştuk 35 lerde şimdi insanlar atlıyor
    dediğiniz gibi aslında mesele maliyette
    galip bulaşana kadar benimde takip ettiğim ve elimde de bulunan bir hisseydi. Hatta yabancı para birimi cinsi nakiti de çok cazipti.
    Kendi adıma brüt takastan çıkınca yukarısı var diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908

[url=http://hizliresim.com/Npn8P5][/]

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

7. son durum destek ve dirençler. yukarıda 5.18 direncimiz ancak şu an aşağı yönlü görünümde olan PETKM de ilk destek 4.98 de .ikinci destek 4.92 ki buranın altına 4.7x leri gündeme getirir.

dediğim bu işte tepelerde düzeltme yaparak ilerliyor PETKM aşağı yukarı bölünmeye kadar böyle devam edecek gibi görünüyor .

macd nerede dikkat edin .kısa git gel yapıyor ve şu an aşağı kırma pozisyonunda ve 5 yıldır PETKM de olan ve elinde hissesi olan bendenizin diğer petkm hissesi taşıyanları dikkatli olması yönündeki uyarılarım bu indikatörlerin düzensiz hareketlerinden dolayıdır..

ana indikatörlere dikkat.....

yukarıdaki sıkışmaya dikkat edin ve aşağı dönmüş.

4.98 son durak.aşağı inmemeli buradan.yukarıda 5.22 ve 5.29 var hedef fiatlar.

böyle birçok durum var.İnş. pazartesi 5.18 üstüne atar petkm.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

8. Detayli analiz icin cok tesekkurler sn. Yucin...

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 195/1200 İlkİlk ... 951451851931941951961972052452956951195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •