Onemli Gunler Banner
Sayfa 196/427 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 3414 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Hayatta en güçlü bilgi yenilen kazıklar sonunda tecrübe ile elde edilen bilgilerdir.
    Onun için önemli ekonomistlerin kitaplarını okuyun,takip edin.
    Bu arada da çeşitli sektörlerden seçeceğiniz 12-15 adet hisseden küçük (3-5'er) lot
    alın ve portföyünüzde taşıyın.(en az 5 sene)
    Bu hisselerin geçmiş yıllara dair mümkünse en az 10 yıllık teknik analizlerini
    her ay en az bir kere inceleyin.
    Yalnız bu 12-15 hisseyi seçerken gerçekten seçici olun.
    Bunları sabırla yaparsanız Bist'te başkalarına ihtiyacınız kalmaz.
    Tabi,hisseye aşık olmamak,
    Günlük al-sat yapmamak
    ve sabırla orta uzun vade,özellikle de uzun vadeci olmak kaydıyla...

Örnek olarak ADEL-DGATE-İNDES-KONYA- vb. hisselerin teknik analizlerini incelerseniz
    ne demek istediğimi daha iyi anlamış olabilirisiniz.

ydkd.

2.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    e peki banada 5.70 ten aldırdı ne olacak şimdi
    Geçen sene millete, 6.50 den aldırdıkları kadar girmemiş sana., ( 15-20 lira hedef vererek, aralık 2016 ayında 70 kuruş temettü cepte diyerek)

TEKRAR HOŞBULDUK , PAZARLAMACI TAYFASI.

ne iş, tırı vırıdan sitenizde, hisse pazarlayamıyosunuz diye, buraya düşmüşsünüz, yine.......

3.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Ben tam tersi olacagini dusunuyorum.

Bu aciga satisi durduran SPK, nakit kar payi acikla, yatirimcinin zarari buyuk de diyebilir.
    bilader, SPK , hangi hakla bunu diyecek.....

gerçi siz bile AÇIKLATAMADINIZ, 1 SENEDİR TEMETTÜYÜ......

SPK şunu diyebilir ama....." KİM SİZE BU HİSSEYİ, TEMETTÜ VERECEK HER SENE 1 LİRA, 15-20 LİRA OLACAK" diye pazarladıysa, gidin onlardan isteyin zararınızı.

4. NEYDİ O GÜNLER......

biriside şunu diyodu...." mart 2017 de skyland daireler teslim olacak, zaten KATARLILAR tanesine 1 milyon dolares veriyomuş "

( sanki bütün daireler bitmiş, satılmış, bir tek lidfa nın kiler satılıkmış gibi".......

demekki neymiş........" BEN SİZE 1 SENE ÖNCE DEMİŞTİM. İNANMAYIN BU PAZARLAMACI TAYFASINA" demiştim....

HAKLI ÇIKTIK GALİBA......

hisseyi fazla indirip, kaldırıp, hoplatıp, çıkartırsanız, arada trade yaparak havadan para kazanırsanız, şirket sahipleri işi SPK ya bırakmaz, geçen sene yaptığını yapar.......

satışa hisse sürer.......geçen sene baktılarki, millet çok hisse istiyo, sürdüler hisse satışa...sadece 170 bin lot satıldı.....demek ki fazla talibi yokmuş....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1295443
    haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçip katılın
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    NEYDİ O GÜNLER......

biriside şunu diyodu...." mart 2017 de skyland daireler teslim olacak, zaten KATARLILAR tanesine 1 milyon dolares veriyomuş "

( sanki bütün daireler bitmiş, satılmış, bir tek lidfa nın kiler satılıkmış gibi".......

demekki neymiş........" BEN SİZE 1 SENE ÖNCE DEMİŞTİM. İNANMAYIN BU PAZARLAMACI TAYFASINA" demiştim....

HAKLI ÇIKTIK GALİBA......

hisseyi fazla indirip, kaldırıp, hoplatıp, çıkartırsanız, arada trade yaparak havadan para kazanırsanız, şirket sahipleri işi SPK ya bırakmaz, geçen sene yaptığını yapar.......

satışa hisse sürer.......geçen sene baktılarki, millet çok hisse istiyo, sürdüler hisse satışa...sadece 170 bin lot satıldı.....demek ki fazla talibi yokmuş....
    Sanırım Ak yatırımın sattıklarını diyorsun, geçenki yükselişte 100bin, son yükselişte 27 bin sattı.

Yükselince satıveriyor, haklısın. Güzel hisse de sonuçta bir finans şirketi, diğerlerinden farklı görmemek gerek, sığ olduğu için sert hareketleri var, bu çok büyük bir avantaj değil, hatta dezavantaj.

7.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Sanırım Ak yatırımın sattıklarını diyorsun, geçenki yükselişte 100bin, son yükselişte 27 bin sattı.

Yükselince satıveriyor, haklısın. Güzel hisse de sonuçta bir finans şirketi, diğerlerinden farklı görmemek gerek, sığ olduğu için sert hareketleri var, bu çok büyük bir avantaj değil, hatta dezavantaj.
    Hisse çok konuşulan çok takip edilen bir hisse değil ki.
    Hisse belli biryükseliş yaptıktan sonra insnlar ilgilenmeye başladığında dedikodular söylentiler başlatılır uçacak kaçaacak şuralara gelecek şeklinde bu haberler çıktığı an hisseyi terk edeceksiniz tepetaklak düşme zamanı gelme zamadır.

Bu hisse zaten bir ay önce 5in üzerinde idi çok fazla düştü ve tepki geldi olay bu.
    Devamı gelir mi gelmezmi görücez

Hisse 3-4 kez tavan olmuş ve oralardan almışız da napıcaz şimdi der gibi bir ortam oluşturulmasına gerek yok.

Hisse bir ay önceki seviylerinde bile değil geçen yılki fiyatında bile değil..

8. Nerde la o pohpohlayicilar çikin ortaya

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 196/427 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •