Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Din artık bu ülkede bir süs eşyası bir giysi gibi kullanıyor maalesef..
    Riyakarlık zirvede, neredeyse dinden bi haber olanların her cuma Kuran'dan ayet paylaştığı bir yer...
    Abdurrahman Dilipak,geçenlerde Gothe,Kant,Dostyoveski'nin müslüman olduklarını söyledi...

Dücane Cündoğlu karşılık olarak ise
    Aşağılık kompleksi insana herşeyi yaptırır dedi,devam etti...
    Bunlar,İslami Mahallede bir yazar tipi vardır.Dilipak'ı onlardan biri olarak görürüm. Diğeri vefat etti.
    Kadir Mısırlıoğlu..Üçüncüde Şevket Eygi.. Bunların gençler üzerinde çok tahrifatlara neden olduklarını düşünüyorum...
    Söyledikleri şeylerin yanlışlanmasını, yalanlanmasını umursamadan konuşma güçleri olan adamlar bunlar....
    Yani hiç kimse bu adamlara bu lafların bedelini ödetmiyor...! (devamı-Okan Bayülgen-TV100))
    https://www.youtube.com/watch?v=tQ6snXYZvjU&t=3720s

(47.dakikadan itibaren..tavsiye)
    -Dindarlık inanç başkalarıyla birlikte oynanan bir oyundur...
    Dostyoveski Tanri yoksa her şey mübahtır demiş..Oysa asıl Tanrı varsa her şey mübahtır..
    Çünkü DİNDAR BİLİNCİN en zayıf yanı o kadar kutsal bir gayeye kutsal bir değere inandığını
    varsayıyor ki,her haltı yiyebiliyor...
    Çünkü ALLAH rızası için yaptım diyor.
    .. (Dücane Cündüoğlu)

Aklıma gelen,ama kelimelere dökemediklerimi söylemiş..seyredilmeye değer..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hahahahha
    sen bu adamı tanıyamadın mı
    kendisini milliyetçi tanıtan ama akp reklamı yapan bi adam bohçacının hissenet temsilcisi
    Sence milliyetçilik kime yakışır bsşkan?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence şu yorumun o sahneyi izledikten sonra değişecektir
    arap dili yazımı biliyorsun sağdan sola doğru.. yani soyutlarsak adeta sondan başa doğru.. bu da sonradan geldi ve olaya dahil oldu, ama olayı (ve diğer konuşmaları) bilmediği için saçmaladı.. şaşırtıcı mı ? değil.. hep yapıyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Ben iktidar olmak isteyen muhalefetin yapması gerekeni yazdım...

Sen bu önerimin yanlış olduğunu mu düşünüyorsun Romalı?
    sırf merakımdan soruyorum nasıl iktidar olunacağını biliyorsan neden kendin siyasete girip iktidara yürümüyorsun?

5.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    sırf merakımdan soruyorum nasıl iktidar olunacağını biliyorsan neden kendin siyasete girip iktidara yürümüyorsun?
    Bence muhalefetin nasıl iktidara geleceği yerine iktidarın nasıl iktidarda kalacağına kafa yorsa daha faydalı olur. Bu gidişat çok net gösteriyor ki iktidar belediyelerden sonra genel seçimleri de kaybedecek. O yüzden muhalefetten ziyade iktidarın tavsiyeye ihtiyacı var. Zira son dönemdeki aksiyonları akıl ve mantıkla açıklanamayacak cinsten.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şentop'tan Biden açıklaması: Siyasi açıklama olarak kalacaktır.

Bunları söylüyorlarsa Bıdoş tanıyacak.

7. İYİ Partili Çıray: Tarihimizin en büyük soygununun siyasi ayağı var mı?
    İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, 2 milyar dolarlık kripto para dolandırıcılığını Meclis gündemine taşıdı. Çıray, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a yanıtlaması için yönelttiği soru önergesinde, "Tarihimizin en büyük soygununun siyasi ayağı var mı?" diye sordu.

8. HAKAN AKBAŞ Retweetledi
    Şeref Oğuz
    @serefoguz
    ·
    3s
    APTALLIĞIN 5 GÖSTERGESİ
    1-Hatada ısrar
    2-Tedbirsiz cesaret
    3-Maliyetli öğrenme
    4-Yanlışta tekrar
    5-Bakar körlük
    Hata öğreticidir ama onu yinelemek aptallıktır.
    Aptalların cenneti akıllılar için cehennem

Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •