Onemli Gunler Banner
Sayfa 197/412 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1.  Alıntı Originally Posted by dobrowski Yazıyı Oku
    Hepsi düzmece bir oyun bu tahtada yapılanlar. Boyner gün içinde toplam 140 bin lot işlem yapıyor. Kapanıştan sonraki 10 dakikalık seansta yaklaşık 270 bin lotluk işlem oluyor. 270 bin lotluk hisse satış talebini kim yaptı da senin alma iştahın geldi. Oyun içinde oyun var ama umarım bizim için hayırlı olur.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katılıyorum büyük tehlike
    Beklenti ne kadar büyükse zararda o kadar büyüktür
    Çok dikkatli olmak lazım
    Emekli malı kadar alımım var gelirse 7.00lara bir o kadar daha alırım ve selam

2. Amaç toplamaksa 7 liraya çekemez mal kaptırır. Benim grafiğe göre 9.2x dip. Ve 2 kez oradan döndü.

3.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Amaç toplamaksa 7 liraya çekemez mal kaptırır. Benim grafiğe göre 9.2x dip. Ve 2 kez oradan döndü.
    Neden yazdiklarimiza bir nebze olsun kafa yormuyorsunuz? Toplamak gibi bir amac yok. Toplu zaten. Amac kafa tutan ortagi bezdirmek. Grafik islemez bunu da yazin bir kenara.

Ne demistik yukari gidermi cok uzun vade asagi gelirmi her an. Bu hissenin bu fiyatlarda olmamasi gerektigini kabul ediyorum. Eninde sonunda yerini de bulacaktir fakat o bahsettigim engel ne zaman kalkar iste onun ucu cok acik.

4. 7.00larda bir emekli ikramiyesi ile hazır bekliyor olacağım
    LATİFEM
    HCB CANIM CİĞERİM GEL BAKALIM GEL

Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    7.00larda bir emekli ikramiyesi ile hazır bekliyor olacağım
    LATİFEM
    HCB CANIM CİĞERİM GEL BAKALIM GEL
    O kadar da düşmesin değil mi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    O kadar da düşmesin değil mi
    O kadar düşmeye meyilli ise e bizde alamayalım mı güzel kardeşim?
    E alalım bari müsaade etse yani
    Neyse işin şakası
    Allah herkese bol rızıklar versin sevindirsin

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Neden yazdiklarimiza bir nebze olsun kafa yormuyorsunuz? Toplamak gibi bir amac yok. Toplu zaten. Amac kafa tutan ortagi bezdirmek. Grafik islemez bunu da yazin bir kenara.

Ne demistik yukari gidermi cok uzun vade asagi gelirmi her an. Bu hissenin bu fiyatlarda olmamasi gerektigini kabul ediyorum. Eninde sonunda yerini de bulacaktir fakat o bahsettigim engel ne zaman kalkar iste onun ucu cok acik.
    Hala anlamadım 7 lira olunca sanki o fon kaçıp gidecekmi? Zaten mahkemeye verdi gk kararlarını..
    Borsa değerinin ne önemi var adamlar temettü derdinde değilmi? bu hisse 10 lirayken 25 lira fiyat biçildi diye biliyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Hala anlamadım 7 lira olunca sanki o fon kaçıp gidecekmi? Zaten mahkemeye verdi gk kararlarını..
    Borsa değerinin ne önemi var adamlar temettü derdinde değilmi? bu hisse 10 lirayken 25 lira fiyat biçildi diye biliyorum.
    Sana katılıyorum buna benzer yazı hazırlarken sanki benim ağzımdan dökülen kelimeleri yazmışsın

7 lira falan çok ütopik

o fiyatlara gelirse haso nun elinden alırlar anahtarını

kendi bilir

Sayfa 197/412 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •