Sayfa 20/800 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaslar merhaba. Bu arsanın yerini tam olarak bilen var mı? ilçe merkezinde mi yoksa merkezden çok mu uzakta bir yerlerde?

2. Evet zaman yaklaşınca Verus ta topluyor Ata daki mal onun yatirim ortaklığı denilen de Vertu girişim sermayesi Temmuz ayinin buyuksehir gundeminde varsa arsa onay işi pazartesiye kalmaz öğreniriz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    Arkadaslar merhaba. Bu arsanın yerini tam olarak bilen var mı? ilçe merkezinde mi yoksa merkezden çok mu uzakta bir yerlerde?
    arazi sanayi imarı alacağı için, şehre çok yakın olacağını düşünmüyorum.. ama Acsel daha evvel detletindi ve özelleştirildi.. bu hissede imtiyaz yok ve her bir lot bile değerli.. ayrıca arazi sanayileşme olarak kullanılırsa şimdiki şirketden 10 tane daha sığar içine... ben arazinin büyüme olarak kullanılması taraftarıyım..şirket uzun vadeli güzel yerlere gelebileçek bir sektöre sahip .. herkes için hayırlı olur umarım..

4.  Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    Arkadaslar merhaba. Bu arsanın yerini tam olarak bilen var mı? ilçe merkezinde mi yoksa merkezden çok mu uzakta bir yerlerde?
    Acıpayam merkeze 1 km çok yakın

5. Işlem hacmi cok dusuk son gunlerde? Alan Satan cok az. orumlayacak arkadas var mi ?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Uzun süredir yatay bir çizgi çizmiş adeta grafiğine baktığımda. Sanki birileri ufaktan ufaktan topluyor gibi bir hava var hissede. İllaki bir gün hak ettiği seviyelere gelecek.

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 20/800 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •