Sayfa 20/53 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 419 madde; 153 - 160 arası.

Konu: 1 TL enaz 100.000 USD olacak.

1. file:///storage/emulated/0/Download/ecocover.jpg

turk.com/the-economist-dergisinin-30-yil-onceki-ongorusu-bitcoin-ile-gercek-mi-oluyor

Bu linkleri inceleyin ekonomist dergisi 1988 yılında bunun mesajını vermiş ; Kartalın boynunda asılı olan madeni para, ve üzerinde 2018 yazılı, ve kartalın ayakları altında dolar da dahil kağıt banknot paralar yanıyor, demekki kağıt banknotların yerine tüm dünya ülke paralarını simgeleyen bitcoin benzeri bir para birimine geçiş, ve kağıt paraların bir hükmü kalmayacağından dolayı, bu paralar desteler halinde bit pazarı işportalarında 1 Tl ye satılacak.

2. Googlede ; ekonomist dergisi 1988 yazın çıkıyor.

Yazdık çıkmıştı, evet, tren de olmaz derdi insanoğlu yani değerli bayımız ne etmeli ?. Ya da ne zaman, neye, ne etmeli ?..

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Yazdık çıkmıştı, evet, tren de olmaz derdi insanoğlu yani değerli bayımız ne etmeli ?. Ya da ne zaman, neye, ne etmeli ?..
    Bence sen, yoğurdu sarımsaklada sakla, kartal kalkarda dal sarkarsa işte o zaman dam başında saksağan öter Allah deyu deyu.

Eyvallah )
    Da sen neetcen o sıra ?, diye yazdım dı )..
    Reçete vermişin kalanına hemen arkadaş ?? )..
    ...
    Düşündüğüne göre fikrin vardır hesabı yani yoksa sen bilin..

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    İleti mesajı şafağı sayıyon ha muhterem yetkisiz bayımız.. Bali plaka sayımı daha iyi biliyonsun..
    Hem yine yazan ya sayma günler geceler misali..
    Şimdi tarihsel görüşümü şey edicem ama ayva'ya söylemeyek Sugar Boy sendromu güller eğlensin hesabı..
    'Biz Türk'ler tarih yazarız, yeri gelir öyle yazarız, bazen de öylesine tarih bizi yazar ve dahi yazmak ister..'
    Onunçün fazla da şeetmesinler o yazdığınız arkadaşlara söyleyin lütfen de.. ))
    Ne mutlu, ne mutlu, hem ne mutlu.)

Tamam mıdır aceba müdür ?.
    Sen birilerinin buradaki yazarları kaçırmak için tuttuğu trollerden olmalısın...Net...BES başlığında da var bu tiplerden ve yönetime bildirdiğim halde hiç bir tedbir almadılar...Tehlikenin farkında değiller hala...Gün gelecek forum bu şapşallara kalacak haberleri yok...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Sen birilerinin buradaki yazarları kaçırmak için tuttuğu trollerden olmalısın...Net...BES başlığında da var bu tiplerden ve yönetime bildirdiğim halde hiç bir tedbir almadılar...Tehlikenin farkında değiller hala...Gün gelecek forum bu şapşallara kalacak haberleri yok...
    Hocam yazdıklarınızın içinde katılmadığım noktalar da çok.Elbet analiz yapan fikir insanının doğru veya yanlış analiz yapma olasılığı mevcut dünyanın girift koşullarında genelde yazı tura gibi yüzde 50 civarında olmakla beraber sizin gibi bu konulara bu kadar emek zaman harcamış ve kafa patlatmış bir insanın tutturma olasılığı bence en az yüzde 70 dir.Sorularıma genelde cevap alamamakla beraber )))))))))) yazılarınızı keyifle okuyorum.Bilgi ve fikir dolu yazıları kim hangi cenahtan yazarsa yazsın ben çok severim,çünkü her yeni bilgi insanın ufkunu açar.Size eleştiride bulunan arkadaşın ben ne dediğini bile anlıyamıyorum ki,o yazım dili türkçe desem türkçe değil ,lehçe desem tam olarak memleketimizdeki lehçelere de uymuyor , garip bir dil.Arada bazı kelimeler samimiyet babında espri babında kullanılabilir aslında da o entrylerde durum farklı.Sanırım köylü gibi konuşmaya ve yazmaya çalışıp aslında bakın ben köylü diliyle yazıyorum ama derya deniz bir adamım çabası gibi bir şey olsa gerek.Forumların değil de bence psikolojinin konusu olmalı böyle şeyler.Ha bahsettiğim arkadaş benim de anlayabileceğim bir dille derdini yazarsa elbet tekrar okuyup anlamaya çalışırım.Misal size örtülü bir dille neden yazma gibisinden bir çeşit uyarıda bulunuyor.Kusura bakmasın elbette yanlış da anlamış olabilirim yazdıklarını,demin yazdığım gibi aslında derdi ne anlamadım.Siz bence yazmaya devam edin.Ben zevkle okuyorum.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hocam yazdıklarınızın içinde katılmadığım noktalar da çok.Elbet analiz yapan fikir insanının doğru veya yanlış analiz yapma olasılığı mevcut dünyanın girift koşullarında genelde yazı tura gibi yüzde 50 civarında olmakla beraber sizin gibi bu konulara bu kadar emek zaman harcamış ve kafa patlatmış bir insanın tutturma olasılığı bence en az yüzde 70 dir.Sorularıma genelde cevap alamamakla beraber )))))))))) yazılarınızı keyifle okuyorum.Bilgi ve fikir dolu yazıları kim hangi cenahtan yazarsa yazsın ben çok severim,çünkü her yeni bilgi insanın ufkunu açar.Size eleştiride bulunan arkadaşın ben ne dediğini bile anlıyamıyorum ki,o yazım dili türkçe desem türkçe değil ,lehçe desem tam olarak memleketimizdeki lehçelere de uymuyor , garip bir dil.Arada bazı kelimeler samimiyet babında espri babında kullanılabilir aslında da o entrylerde durum farklı.Sanırım köylü gibi konuşmaya ve yazmaya çalışıp aslında bakın ben köylü diliyle yazıyorum ama derya deniz bir adamım çabası gibi bir şey olsa gerek.Forumların değil de bence psikolojinin konusu olmalı böyle şeyler.Ha bahsettiğim arkadaş benim de anlayabileceğim bir dille derdini yazarsa elbet tekrar okuyup anlamaya çalışırım.Misal size örtülü bir dille neden yazma gibisinden bir çeşit uyarıda bulunuyor.Kusura bakmasın elbette yanlış da anlamış olabilirim yazdıklarını,demin yazdığım gibi aslında derdi ne anlamadım.Siz bence yazmaya devam edin.Ben zevkle okuyorum.
    Bu consensus sensor Bora Yaşar ın alaylı versiyonu bence yazım tarzı itibarıyla
    Ikısıde milletin yazdıklarını alıntı yapar laf sokar
    Kendi fikirlerini ya beyan etmez ya yuzde iki beyan ederler
    Yada fikirleri yok
    Yada kendilerini hakem makem filan sanıyorlar ��
    Bilemem. itham etme yersiz gereksiz
    İkiside eğlendiriciler
    Beni güldürüyo lar
    O halde
    Yazmalılar
    Mutlak vaziyette ��
    Hatta şöyle diyim ayva abi yetkisiz abi engin analizli ama tutma ihtimali analizlerinin öteki komik abilerlen belkide yaklaşık eşit aynı
    Çünkü o işlerin direkman içindekiler bile fulu görüyordur geleceği
    Gelecek bilinmezlik abi
    Anca Allah bilir onu
    E o halde
    Ben beni güldüreni tercihlerim arkadaş
    Bana ne dünyanın derdinden ya
    Herkez forumlarda false flag cekmiş enayi arıyo zate
    Bi karga gak guk desede alıp peyniri yeyek hesabı
    Ulem öyle Bi karganın forumda işi ne
    Forumun adını adresini bilmez o yav
    A be aziz komik kargalar
    Olsa olsa kedidir o kedi
    Bir kedi miyav dedi
    Aslan gibim kükredi
    Burları oku ve okuduğun şeyede inan kesin kafayı yersin
    Gül eğlen Oyalan forum işte
    O kadar yazdık madem Bi komiklikte benden gelsin isterdim
    Ama bugun hiç havamda diilim ya
    Son düzenleme : Moruk; 30-09-2018 saat: 12:06.

Sayfa 20/53 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •