Sayfa 20/186 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam Muhammed El Erian da "2019 da borsalar anlamsız ve komik şekilde yükseldi .Dünya hisse senetleri ve Abd de bir düzeltme bekliyoruz" demiş.
    Yamanlarin GAFUR gldtr altın fonu almamın nedeni altınin hisse senetleri gibi uçması için değil .Borsaların ucuzlamasini beklerken NAKİT te kalmak ve olası yukselmislerden yararlanmak .

2. Borsamimizda çoğunluk hissede PONZİ saadet zincirleri oluştu.Artik bir müddet hisselerden uzak durma zamanı .

Bir yanda Suriye meselesi ,bir yanda dünyada ve İran a gelen coronavirus tehlikesi .

Bu ortamda tek yön ALTİN .Biz de bu yüzden ALTIN dayız Yamanlarin GAFUR

3.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Borsamimizda çoğunluk hissede PONZİ saadet zincirleri oluştu.Artik bir müddet hisselerden uzak durma zamanı .

Bir yanda Suriye meselesi ,bir yanda dünyada ve İran a gelen coronavirus tehlikesi .

Bu ortamda tek yön ALTİN .Biz de bu yüzden ALTIN dayız Yamanlarin GAFUR
    Teşekkürler Hatip Ağam.Sayende balat ve hubvc de voleyi vurdum .Şimdi de en azından ALTIN a yatırım yaptım ve borsadaki düşüşten korunmuş oldum.

Tüm yollar ALTIN a çıkıyor desene Hatip Ağam .

4. Hatip Ağam gldtr topigi 2017 den beri 4 yılda 15 sayfa atlamış .Maşallah senin sayende 24 saatte 5 sayfa atlamış ve 20 .sayfaya gelmişiz .

Gündüz sadece sen ve ben vardık şimdi ise altta 2-3 kişi gözükmeye başladı .

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam gldtr topigi 2017 den beri 4 yılda 15 sayfa atlamış .Maşallah senin sayende 24 saatte 5 sayfa atlamış ve 20 .sayfaya gelmişiz .

Gündüz sadece sen ve ben vardık şimdi ise altta 2-3 kişi gözükmeye başladı .
    Pazarlayacagim millete pazarlayacagim Yamanlarin GAFUR .

Millete ALTİN fonunu pazarlayacagim

6. Bir zamanlar Çukurova GOLD yeni bölüm başladı Yamanlarin GAFUR.

Son kez dolar ,ons ve DOW JONES endeksini paylaş .Ben kaçar Yamanlarin GAFUR

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bir zamanlar Çukurova GOLD yeni bölüm başladı Yamanlarin GAFUR.

Son kez dolar ,ons ve DOW JONES endeksini paylaş .Ben kaçar Yamanlarin GAFUR
    Hatip Ağam ons 1616 ,dolar 6102 ,dow %- 0.54 .

Ben de kaçar Hatip Ağam

8. Bloomberg ht de şimdi Yapı Kredi Yatırım dan .Berk in altın konuşması yayınlandı.-Altinda bunlar ısınma turları.Asil ralli ABD de enflasyon başladığında olacak ve hayali zor yükselişler bekliyorum.- dedi .

Uzun vadede altında ralli bekliyormuş .

Sayfa 20/186 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •