Sayfa 201/1006 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    KAP HABER
    @kap_haber
    ·
    13d
    SEC tarafından #Bitcoin ETF onaylandı.

lemur hayırlı olsun
    Bence üst akıl yeni bir şey deniyor. Sosyal medyada sadece kendi istediği hesaplara güvenilmesini istiyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sende haklısın ama 3-5 teknik analiz dersine ne para dökenler var. Emin ol yukarıdaki yazıyı haklı olarak sosyal medyada yazsan altına bir araba dolusu laf yersin maalesef bu da gerçek Herkes okur görür zaten
    sosyal medyada olanları çoğu ROKET peşinde ben rokete binmeyi değil destek,direnç,stoplos dan başlayın diyorum en azından iyi öğrenirlerse işlerine yarayacak sıkıntı değil insanlar inanmaya bilir ama bunu burada tartışma yapıp huzur bozmaya götürürse ağzının payını alır olay bu..
    yarışmacı arkadaşlara başarılar Analizlerle gelsin herkes
    FORMASYON AVCISI -53

3. Reuters de haberi vermiş.

<<<<<<<<<<<
    https://www.reuters.com/technology/u...fs-2024-01-10/
    January 11, 202412:05 AM GMT+3Updated 29 min ago

US SEC approves 11 spot bitcoin ETFs

Jan 10 (Reuters) - The U.S. Securities and Exchange Commission has approved 11 spot bitcoin exchange-traded funds, including those of Grayscale, Bitwise and Hashdex, according to a statement on Wednesday.

The approval would be a game-changer for bitcoin, offering institutional and retail investors exposure to the world's largest cryptocurrency without directly holding it, and a major boost for a crypto industry beset by a string of scandals.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senin tekniğin güzel, burda çok başarılı arkadaşlar mevcut, konumuz o değil sindoma abi, mesela sana bu sabahki bi olayımı anlatayım
    Malümunuz salı günü herif bisttin içinden buldozer gibi geçti bende akşam pazarı bikaç hisseye yumuldum neyise çarşamba sabahı oldu odada yanımdaki arkadaş dediki ne var ne yok sat, bende güldüm dedim ki bugün yeşil olur
    Hadi ordan sen battın dedi neyise seans açıldı ben ekrana şöyle bi baktım ve içimden çok kişi ütülür bugün dedim, herif bi fışkırttı o biçim
    Teknik önemli tabii algı ve psikoloji de önemli
    Suyuniçinde timsah gibi yüzmek zor, Malümunuz piyasa çok zor
    Bol kazançlar
    Bozkurt benim tekniğim iyi vs de değilim yapılan işe saygı göstermeyip burada 2-3 kişinin özellikle bu işlere girmesi sıkıntı ,
    bugun geldim 3 formasyon var dedim endeks ağırlığı tahtada 3 tahta ile oyun kuruldu.
    geçen hafta çıktık bu hafta için formasyon paylaştık devam ediyor.
    saatlik kaçtne değişik tahtaların graflarını formasyonlarını koyup belirttiğimiz hedef yerini buldu.
    şimdi burada gelip yok o değil yok bu değil derlerse kendileri çıkacaklar bize analiz öğretecekler bende hepsine hodri meydan diyorum çoktan beri varmı sesi çıkan yok e ozaman benim yazdığım çizdiğime neden salça oluyorsunuz bunlar buranın huzurunu bozmak için yapılıyor unutmasın topik ahalisi ve yönetim.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Evet, ben o Teknik Analizi önemseyenlerdenim. Cevap yazılacaklara da yazıyorum. Siz Teknik Analiz'in ne kötülüğünü gördünüz de böyle düşünüyorsunuz anlamadım. Tartışmak isterseniz burada değil buyrun başlığa tartışalım. Ben talibim sizinle tartışmaya. Ortalığı durduk yerden germenin anlamı yok...
    yok sağol, tartışcak bi şey yok.. teknik analizin bi kötülüğünü görmedim, sadece gereğinden fazla bi önem atfedilmesine karşıyım, kutsal bi tabu gibi yada şaşmaz bi bilimsel yöntem gibi lanse edilmesine karşıyım, o kadar

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    yok sağol, tartışcak bi şey yok.. teknik analizin bi kötülüğünü görmedim, sadece gereğinden fazla bi önem atfedilmesine karşıyım, kutsal bi tabu gibi yada şaşmaz bi bilimsel yöntem gibi lanse edilmesine karşıyım, o kadar
    Tamam o zaman, belki ben hassas davrandım. Başlığı fazla meşgul etmiyeyim. Herkese iyi geceler...
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

8. Hemen hemen tüm borsa müdavimleri teknik grafiğe bakar,
    Ve genelde şurası destek burası direnç diye kendi tecrübe ve bilgisiyle yorumlar.
    Yani ihtimalleri değerlendirir ama ne olucağını bilmesi imkansızdır
    O yüzden tartışmaya gerek yok
    Bist100 8bin direncini kırarsa 10bine, kıramazsa 7bine diyelim herkes mutlu olsun

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 201/1006 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •