Sayfa 203/1049 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Merhaba,
    PACcoin hakkında bilgisi olan var mı?
    Potansiyeli olabilir mi?

2. NEBL %35 değer kaynı ile 37,52 Usd...

3.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    NEBL %35 değer kaynı ile 37,52 Usd...
    Ben dün korkunç bir karla satıp başka bir coine geçtim. Bu yükseliş bana pek mantıklı gelmedi, 20 dolarlara düşerse sattıklarımı yerine koymayı düşünüyorum ama pek fırsat verecekmiş gibi de değil.

4. Komodo, Btcd swap yapıyor. Komodo verip %30 düşük fiyata Btcd alabiliyorsunuz, tabi süreli bir uygulama. Bugün ico siteleri olan https://ico.komodoplatform.com/ aktif hale geçti. Yarın da BarterDEX için son stres testi yapılacak, başarılı olması durumunda önü açık. Umarım Neblio'larımı sattığıma değer.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Komodo, Btcd swap yapıyor. Komodo verip %30 düşük fiyata Btcd alabiliyorsunuz, tabi süreli bir uygulama. Bugün ico siteleri olan https://ico.komodoplatform.com/ aktif hale geçti. Yarın da BarterDEX için son stres testi yapılacak, başarılı olması durumunda önü açık. Umarım Neblio'larımı sattığıma değer.
    size imrenip sırf şu İCO olayına katılabilmek için hazırlık yaptım ama dün burada bahsettiğimiz Binancede ki eth transfer fee maliyeti gözümü korkuttu

6.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    size imrenip sırf şu İCO olayına katılabilmek için hazırlık yaptım ama dün burada bahsettiğimiz Binancede ki eth transfer fee maliyeti gözümü korkuttu
    Düşmediği gibi bugün eth'nin yükselişiyle daha maliyetli olmuş. Tabi burada binance'nin suçu yok, fee'yi bu kadar yüksek tutmasının tek nedeni karşı tarafa anında geçmesini sağlamak. Eth 2000 dolara doğru giderken icoya katılmaya karar vermek daha da zordur. Boon'dan örnek verirsek iki hafta önce 1 Boon 0.04'e gelirken, şimdiki maliyeti 0.08. Tabi 0.50 usd'den borsaya girse 8000 usd kar bırakır. Tabi borsaya giriş fiyatı varsayımsal.

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Düşmediği gibi bugün eth'nin yükselişiyle daha maliyetli olmuş. Tabi burada binance'nin suçu yok, fee'yi bu kadar yüksek tutmasının tek nedeni karşı tarafa anında geçmesini sağlamak. Eth 2000 dolara doğru giderken icoya katılmaya karar vermek daha da zordur. Boon'dan örnek verirsek iki hafta önce 1 Boon 0.04'e gelirken, şimdiki maliyeti 0.08. Tabi 0.50 usd'den borsaya girse 8000 usd kar bırakır. Tabi borsaya giriş fiyatı varsayımsal.
    Sizin yönlendirmenizle yinede kenarda dursun diye MEW'de cüzdan açmıştım.
    Şayet orada halihazırda eth'm olsa , buradan gönderim bedeli nasıldır ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Ben sitesinden sabit 0.04 USD okuyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 203/1049 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •