Sayfa 208/456 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3644 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ALBATROS07 Yazıyı Oku
    birileri 3 lira dedikten sonra ağustosun son haftasında hisseye yüklü satış gelmişti.
    anlaşılan ellerindeki malı boşaltmak için yok katarlı olmadı suudlar, olmadı bahreynliler gibi birde sosyal medyada 10 lira gibi reklam yapılmaya başladılarsa d*****n kuyruğu yarın kopacak demektir.yarın hisseyi biraz yukarı taşıyıp satışa geçeceklerdir.Allah, çaycının gazabından küçük yatırımcıyı korusun.
    buralar yazdıklarım doğrultusunda tehlike çanlarının çaldığı yerlerdir.hisseyi her an brüt takasa alabilirler.. gürcistan batum'daki dev yatırımlarına para lazım,onun için küçük yatırımcıların çok çok dikkat etmesi gerekir.buralar ağrı dağının zirvesi altlarda kalan 0.80 kuruştaki boşluğa iyi bakın derim. Allah'a emanet olun arkadaşlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kabara Yazıyı Oku
    MARTI GRUBU BODRUM'A 1, MARMARİS'E 2 OTEL YAPACAK
    77442
    Martı Grubu, Bodrum'a 150 odalı 5 yıldızl, Marmaris Sarıgerme'ye 450 oda 1.000 yataklı 5 ve Marmaris İçmeler'e 309 oda 700 yatak kapasiteli beş yıldızlı birer otel yapacak...
    Martı Grubu bünyesindeki Martı Gayrımenkul Yatırım Ortaklığ eliyle 1'i Bodrum 2'si de marmaris'te üç yleni otel yatırımı yapılacak

Martı GYO'nun yapacağı üç yatırım şöyle:

Muğla Ortaca'da Fevziye Köyü, Akçagöl-Sarısu mevkiinde Sarıgerme turizm alanında bulunan 79 bin metrekare yüzölçümlü, denize sıfır konumda orman vasıflı tahsisli arsa üzerinde, 450 oda ve 35 villadan oluşan 1.000 yatak kapasiteli beş yıldızlı otel.

Marmaris, Kumlu Örencik Mevkii İçmeler'de 22 bin 581 metrekare yüzölçümlü Maliye Bakanlığından kiralanan arsa üzerinde, 309 oda ve 11 villadan oluşan 700 yatak kapasiteli beş yıldızlı otel.

Bodrum Yalıçiftlik Kızılağaç Köyü İçmeler mevkiinde denize sıfır konumda ve 420 metre sahil şeridine sahip olan 55 bin 634 metrekare yüzölçümlü tahsisli arsa üzerinde, 150 odalı beş yıldızlı otel ve 100 adet villadan oluşan turizm kompleksi.

18-06-2015 09:20

24 ay olmuş çıt yok . beceremiyorsan ortak al . 2018 senin yılın olur inşallah . ne diyelim

2018 uzatmadı güle güleeee
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. SM-G7102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Galip ağayla kimse dans edemez ben 1.20'den çıktım tavan oldu.Sonra tavanı bozdu bu hiç hoşuma gitmedi ağa istediği zaman herşey olabilir.dikkatli olmak lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by kabara Yazıyı Oku
    2018 uzatmadı güle güleeee
    Ben Martı'yı aldığımda, Sarıgerme tesisleri 2000 yılında tamamlanacak + Martı Myra halka açılacak vs haberleri vardı. O yıllarda sırf araziyi görmek için Sarıgereme'ye gittim. Duvarla çevrilmiş bir arazi, küçük bir kulübe ve bir bekçi vardı. Üstelik bu arazi 49 yıllığına kiralanmış idi. Maalesef dünyaları vermiştim bu on para etmez hisseye, hala da on para etmiyor. Bu dolapları çevirenleri, ve bu dolapların çevrilmesine müsade edenleri Allah islah etsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
     Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku

alttaki yenisi
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

7. MRGYO - Martı GYO A.Ş.

Karacasu’da temeli atılan otele n’oldu acaba!!! Bu adamlar sadece temel atıp bırakıyorlar, sanırım.

8. Metro yatırım 250 bin civari aldim diyor 4,7 milyonu arti icbc den 700 bin kim aldi açıklama yok

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 208/456 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •