Sayfa 208/1003 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ya biz söyledik cumaya müthiş kapanis diye

Oh be abd yuzde 10 artida..

Bizim bankalara bir yuzde 10 yakisir ama yapmiyorlar.Bugun yapmalari lazimdi.

Hakan abi p.tesi devre kesmeyi kaldirir belki bir kiyak ceker bizlere.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Noluyor, ezik kalmis herkes bugun bir sevincli?
    Sevinecek bir durum yok ortak,uzulmeden nötr kalsın en azından bir süre millet o yeter şu durumda.

Devre kesicinin kaldirilacagini sanmiyorum osisa. Corona ongoing.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    TGT nerdesin, kos yetis. %18. Rayban'a mi gectin yoksa???
    Muhaaaha. Şimdi gelir bu Dow dan nasıl hisse alırım, alırsam yükselir mi,daha sonra düşer mi,
    Alp er Tunga öldü mü
    Issız acun kaldı mı

Gibi sorularla uyutmaz.ona en uygunu Vix endeksi.Muhtemelen onun endişe durumuna göre inip cikiyordur o endeks de

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Muhaaaha. Şimdi gelir bu Dow dan nasıl hisse alırım, alırsam yükselir mi,daha sonra düşer mi,
    Alp er Tunga öldü mü
    Issız acun kaldı mı

Gibi sorularla uyutmaz.ona en uygunu Vix endeksi.Muhtemelen onun endişe durumuna göre inip cikiyordur o endeks de
    Bende korkuyorum, başka türlü sorular gelebilir diye

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Sevinecek bir durum yok ortak,uzulmeden nötr kalsın en azından bir süre millet o yeter şu durumda.
    5,80 den 5,20 ye kadar aldılar. Çaktırmadan...

Yukarı her iğne hareketinde süpürdüler , 5,80 den 5,00 e kadar bastılar alıcı olmadığı için ..

Bunları iyi bir yerden okuturlar.

7. % 10 limitini kaldırıp 20 yapsalar tekrar iyi olur mu emin değilim.Böyle süreçlerde haber akışları çok çabuk değişiyor; rüzgar bir anda tersine dönebiliyor. Ayrıca borsa düşerken gördüğümüz gibi tepetaklak frensiz düşüyor, çıkarken o hızda çıkamıyor.6 ayda verdiğini 4-5 günde alabiliyor.

8. Ben kimseye hisse alın demedim, dememde bir tane yazımı bulun bir daha yazmam bu foruma. Yatırım danismani degilim ben.

Sizin yazinızda da Türkvarliklarini almayin yatırım yapmayın algısını mi cikaralim simdi?

Kendi riskimi kendim aliyorum bu beni bağlar.

Yatırım anlayışım farkli, ben 22 yildir krizlere hep hissede yakalandım, bunda da hissede yakalandım, ama ben 7.40 lardan hisse almadim.

Hissedeki ort maliyetim son alımlarımla 4.90/ 5.00 aralığına yükseldi.5 aydir hissedeyim.

Ben trader değilim yatirim yapiyorum.

Faizde hic param olmadi.Haram olduğu için degil bunuda farkli yorumlamayin , bosta borsa disi yatirim amacli param olmadi.

Trampin ne açıklayacağı umurunda bile değil , sizden öğrendim, ben yarin endeksi yesil bekliyorum yazmamdaki beklentim son yarim saate gelen alislar ve dalga boylarındaki yukari tepkilerdi.Benim beklentim cumaya guzel bir kapanış endeks anlamında, ben kahin degilim kotude olabilir beklentim iyi olacagi yönünde.[/QUOTE]

Görüyoruz, ama adamlarda muthiş güç var..

Bugün hacimli alış olsaydı endekste inanın tepki bile vermezdi.

Alıcı olmadığı satıcı baskılı olduğu için endeks bugün yükseldi.

Sayfa 208/1003 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •