Sayfa 21/140 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Senin tespitlerin neki daghl de kendini yatirimci sanan biri var almis eline butun lotlari geriside patronda birbirini bekleyip duruyorlar kim yapsin diye bomboş bir sirket ürettiği bise yok aldigi sattığı bise yok patron sirketin parasıyla dagi giyim almış dagi giyim dersen defter degerinin yarısında islem görüyor dagi giyimde istedikleri zaman kar gosteriyorlar islerine gelmediginde ya zarar yada başa baş bir bilanco

2. Birde daghl nin parasi ile borsada olmayan kendi sirketleri olan koc haddecilik aldilar gecen yil aldiklari fiyatin yarisina sattilar. Daghl tam hatirlamiyorum ama yaklasik 3 milyon zarar etti bu satıştan ondan sonra koc haddecilik ile koc celik Aş yi birlestirdiler peki bu birlestirmeyi yapacaktiniz neden paylari sattiniz buda muamma anlican al takkeyi ver külahı ortak veya sahibi olduklari 3-5 sirket var birbirleri arasinda aliyor satiyor devamli kimin ne yapmak istedigini anlamis degilim kendilerinde bildigi yok zaten izmdc dahil hepsi sürunüyor

3. Sayın kasırga ben de hissedardım satıp çıktım.siz neden inat ediyorsunuz bu hissede beklemekte.çok şikayetçi gördüm sizi.madem şikayetçisiniz neden satmıyorsunuz beklentiniz nedir.

4. Sayin okacha inatlastim bir nedeni yok aslinda uzun suredir bu hisseyi tasiyorum buradan satmak agirima gidiyor ciksam ne alacagim hepsi ayni az cok takip ettiysen kimseye ne al ne sat derim isyanim karalama veya kotulemek degil sirket sahiplerine kızıyorum eğer sirketin borsadaysa geregini yap ama nerde hep cukka

5. Borsada ne kadar hisse varsa hepsi ayni burdan ciktigimda ne alayim sen soyle sirketi borsaya ac milletten parayi al sonrada iki cakalin eline birak cekil kenara izle dogru bir hisse bulsam simdi cikip gidecegim ama yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Gecmiste bu kadar gazlamaya ragmen diplerde gezen bir hisse. En makul beklenti olarak merkez binanin satisi veya baska bir bicimde degerlendirilmesi geliyor ki bence satis cok olumlu olur. Soyle 25 milyon dolara satip 5 milyon dolara baska bir yere tasinsalar. Bir de bunlarin yerinde olsaydim binayi satip net 20 milyon dolarin ustune sirketin +40 milyon tllik kaynagini da koyar batickmdeki sankonun 4 te 1lik payini almaya calisirdim.

7. 1.35 i gösteriyor hep gözü aşağılarda doncu ne de olsa

8. Bugün biraz kıpırdadı, patlama haftaya insallah YTD

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/140 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •