Sayfa 21/577 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4614 madde; 161 - 168 arası.

Konu: YATAS - Yataş

ve 7.50 gördü.
    önemli bir eşiğe geldik nihayet...

2. Aynen, 1-2 haftadır dillendirdiğimiz, aracı kurumalr tarafından hedef gösterilen psikolojik seviye kırılırsa artık nerede duracağını Allah bilir...

3. Yataş , birinci çinko .👍

4. Sn.UAkya; 2. çinko ve Tombala nerede ?

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Aynen, 1-2 haftadır dillendirdiğimiz, aracı kurumalr tarafından hedef gösterilen psikolojik seviye kırılırsa artık nerede duracağını Allah bilir...
     Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Yataş , birinci çinko .��
    burası kırılırsa (bugün olmaz da), 2inci çinko için mayıs uygun olur mu acaba...

6. Sn.cok400;yine üzüyorsunuz beni Mayıs filan çok uzak tarihler. Gelin Nisanda ek sıkışalım

Aynen, 1-2 haftadır dillendirdiğimiz, aracı kurumalr tarafından hedef gösterilen psikolojik seviye kırılırsa artık nerede duracağını Allah bilir...
    sn boga_ayi, dün yeni gelen bilanço ile f/k16,85e düştü ve önceki f/k olan 18,30 hedeflenirse fiyat hedefi ne olabilir diye bir düşünce dile getirmiştim. aslında bunun cevabı 7,47 idi benim hesabıma göre. ama fiyat hedefi vermek malum spk açısından sıkıntılı. madem şu an bu seviye görüldü, artık rahatlıkla dile getirebilirim. ayrıca dün yine dile getirdiğim 2017-1Ç bilançosuna ilişkin de düşüncelerim var ama aynı kaygı ile dile getiremiyorum. şu kadarını söyleyeyim: sizin sık sık bahsettiğiniz hedefinize uygun bir yer demekle yetinmek zorundayım.

Sn.cok400;yine üzüyorsunuz beni Mayıs filan çok uzak tarihler. Gelin Nisanda ek sıkışalım
    mayıs dememin mistik/gizli bir yönü yok aslında sn boga_ayi. 2017-1Ç bilanço zamanı nisan sonu mayıs başı gibi olduğu için. yoksa nisan da kabulümdür

Sayfa 21/577 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •