Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bulut Tofaşları verdim.
    Benim Teknik hedef 232 çıkmıştı yazıştığımızda ama buradan froto takası yaptım.
    Kısmet bakalım, bol kazançlar.
    O zaman konuştuğumuz günlükteki formasyon bugun hedefine ulaştı.
    ben kendime stoplos belirletip biraz daha devam edicem haftalık grafa göre 245-250 bantlarını zorlarlar diye acele etmiyorum.
    FORMASYON AVCISI -53

kartonu burdan bi fırlatsalar 100 liraya bile yapışabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,685
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Buna sevindim. Bize hitap etmedi kendi ülkemiz, ülkemize 1.5 ay ziyarete geleceğiz tatile başka yere gideceğiz nasipse.

Bu arada düzelteyim ömrü hayatımda 1 tek doları yatırım amaçlı alıp taşımışlığım alıp satmışlığım yoktur ihtiyaç olunca aldık sadece. Yani demek istediğim orta - üst sınıfa yönelik esnafın gözü dönmüş anormal fiyat çekiyorlar bu kategori, oteller boş kalır gibime geldi.
    Yurdışında yaşıyorsanız yabancı acenta aracılığıyla rezervasyon yaptırabilirsin ..90 yılından beri düzenli bodruma giderim Turistik yerlerde ki esnaf hep öyleydi yeni değil ..sürekli duble fiyatlar yerine göre 3x 5x 10x hatta .. şimdilerde extra zirve yaptı tabi

4. Esnaf cebini iyi doldurdu, sanayiciye hiç girmiyorum bile. Olası kriz teğet geçer bunları. Olan zaten alım gücü yerlerde olan maaşlı dar gelirliye, orta gelirliye olur. Bankalarımızı nasıl regule ettiysek esnaf da kendi kendini regule etmeyi öğrendi krize hazırlıklı giriyor artık.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    beleşe geçmek için dolar kaçpara olması lazım..yapmışındır hesabını

imzamda yazıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bu Altıns1 ons düşse de çıksa da yükseliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu Altıns1 ons düşse de çıksa da yükseliyor.
    Bu sene yaptığım en temiz hareket oldu. Ama yükselmesi saçma gldtr diye bir şey var idealde onunla arasında 5 ladese varken aldım ben maliyetim 10.40 larda. Şu an aradaki fark 100 kademeye geçti? Ikisi de altın tamam aynı şey değilmiş ama elma ve elma ben hep aradaki makara baktığım için.

Bunu satmak istiyorum ama altın pozumu da tutmak istiyorum yolu nedir yardımcı olmak isteyen var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu Altıns1 ons düşse de çıksa da yükseliyor.
    kendi kendini regule etmeyi öğrendi krize hazırlıklı giriyor artık. bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •