Sayfa 210/710 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 5676 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Bu arada elit arkadaşı görüyorum gözde topiğinde konuşmuştuk bu konuyu onunla umarım bir çılgınlık yapmamıştır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Avatarı Batık olarak değiştirince heralde gözde de çarpıldı sandım. Senin adına sevindim. Cefaks ve diğer tüm zarar edenlerde kurtarır inşallah.
    Batığım ama sebebi Gözde değil.

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Bu arada elit arkadaşı görüyorum gözde topiğinde konuşmuştuk bu konuyu onunla umarım bir çılgınlık yapmamıştır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    düşen bıçağı tutarız dedik, gozde sahibi olduk
    Evet konuştuk. Şeytan dürttü. Kâr ve zarar kardeştir. Pazartesi bakarız artık ne yapacağımıza. Keseriz kolu gerekirse. En azından an itibari ile gozde den gelen eksi ykgyo ile karşılayabiliyorum. Bu şeytan nasıl dürttü ben de anlamadım
    Sabah başlarken besmele de çekmiştim. Cuma'ya gittik. Ne ara yaklaştı ve "al,al,al " dedi bugün ben de anlamadım

Yatırım tavsiyesi değildir!

4.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    düşen bıçağı tutarız dedik, gozde sahibi olduk
    Evet konuştuk. Şeytan dürttü. Kâr ve zarar kardeştir. Pazartesi bakarız artık ne yapacağımıza. Keseriz kolu gerekirse. En azından an itibari ile gozde den gelen eksi ykgyo ile karşılayabiliyorum. Bu şeytan nasıl dürttü ben de anlamadım
    Sabah başlarken besmele de çekmiştim. Cuma'ya gittik. Ne ara yaklaştı ve "al,al,al " dedi bugün ben de anlamadım

maliyetim 3
    Sizin ile konuştuklarımız aklıma geldi ve 3,05 den verebilirdim ama aynı şeytan olmalı "dur,dur,dur, daha kazan" filan diye fısıldadı
    Bu gece Eyüp Sultan'da kılacağım teravih namazını
    Pazartesi kaldığımız yerden devam.

5.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    maliyetim 3
    Sizin ile konuştuklarımız aklıma geldi ve 3,05 den verebilirdim ama aynı şeytan olmalı "dur,dur,dur, daha kazan" filan diye fısıldadı

Ne diyebilirim ki sanırım senin bana söylediğin şeyi şimdi ben sana söylicem"yetişkin insanlar kendi kararlarını verebilirler" geçmiş olsun kardeşim giden para olsun sağlık daha önemli ama bana sorarsan çok inatcı olma çünki ellerindeki malı daha tam çıkamadılar ptesi hafif yıkarı yapıp sanki tekrar kalkıyormuş algısı yaparlarsa vur kaç bence,yinede karar ve tercih senindir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    maliyetim 3

Bir diğer avuntum sabah kar yazan avtur maceram.
    galiba bu MAKTK beni negatif etkilemeye başladı.
    forum da çok sessiz olunca, başka forumlara yanaşıyorum. Eeee elde mal olmadan da yanaşmak ayıp olur diye mallanıyoruz
    Biraz bu forum renklense belki elin forumuna kaçmayacağız
    Her neyse, eğer bütün haftanın yorgunluğundan sonra siz ortaklarımın yüzüne bir anlıkta olsa gülümseme getirebildiysem ne ala. Hepinize iyi hafta sonları.
    Sırası gelmişken bizim aziz yıldırım aykut kocaman'ı geri getirmiş filmi sardık 2011'e
    İnşallah şu hisse fiyatı da oralara gelir
    Allah için zamanın da çok iyi paralar kazandık fenerimden, sonra şu fetöcü itler herşeyi bombok etti. Bu sene fenerin senesi olsun
    Tek uçmayan sportif kağıt bu
    Sakın bu yazdıklarımdan fener hissesi pazarlıyorum filan sanmayın ha!
    O forum yeterince kalabalık, siz gelmeyin
    Hadi bu kadar şarlatanlık yeter!
    Hepinize iyi hafta sonları dilerim!

7.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Ne diyebilirim ki sanırım senin bana söylediğin şeyi şimdi ben sana söylicem"yetişkin insanlar kendi kararlarını verebilirler" geçmiş olsun kardeşim giden para olsun sağlık daha önemli ama bana sorarsan çok inatcı olma çünki ellerindeki malı daha tam çıkamadılar ptesi hafif yıkarı yapıp sanki tekrar kalkıyormuş algısı yaparlarsa vur kaç bence,yinede karar ve tercih senindir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Aynen öyle yapmayı düşünüyorum. Şu MAKTK sürekli hareketli olsa ne işlemler yaparız be. Burası ne canlı olur. Ben buradaki ortaklardan çok memnunum. Herkes birbirine saygılı ve dürüst ve yardımsever.
    Ama bu forumun sessiz olması konusundaki düşüncelerim geçerli. Beni farklı arayışlara sokuyor ve para kaybettiriyor

8.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Batığım ama sebebi Gözde değil.
    ortak hadi beni öpen gozde oldu bugün, senin belalın kim?

Sayfa 210/710 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •