Sayfa 210/360 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2874 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Keko kardeşim duanın kralını alıyorsun. Allah razı olsun senden

2. Tşkler keko

3. arkadaşlar bu hissede bana yaptığınız duanın daha fazlasını lütfen kazançkapısı dostumuza da yapın...çünkü onun emeği daha çoktur..ben son iki aydır iş yerinde çok yoğun çalıştım...o yüzden de araştırmaya çok fazla zaman ayıramadım...bunların tümünü kazançkapısı yaptı...benim boşluğumu fazlası ile doldurdu...forum adına ona teşekür etmek istiyorum..bize çok değerli bilgileri sundu...

tıkla gelsin ise hiç birimiz bilmiyorduk..o beklentiden haberimiz bile yoktu...bu konuya ilk dikkati çeken de kazançkapısı idi...burada birbirimize çok moral verip hep destek olduk...böylece birlikte bu yolu katettik...burada ve twiteerda beklentilerini çok anlattık ...farkındalık oluşturduk..sonunda piyasa bu hisseyi beklentileri ile birlikte gördü ve fiyatlamaya başladı...

emeği geçen herkese teşekürler...burada güzel bir sinerji oldu...inşALLAH daha da kazanırız...bazen borsada büyük fırsatlar borsa hayatımız boyunca bir veya iki defa karşımıza çıkabiliyor...tahminlerime göre atatp de bu fırsatlardan biridir...atatp de vereceği kazanç ile bence bir efsane olmaya adaydır...tıpkı sasa ,hektaş ,gesan, kontr...v.b

ben tüm ortakların başarılarının devamını diliyorum...benim de kendime göre bir hayalim var..bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabırla beklemeye devam ediyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Emeği geçen herkese teşekkürler.Kazanckapisi arkadaşımızinda seninde Allah işini rast getirsin

5.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Emeği geçen herkese teşekkürler.Kazanckapisi arkadaşımızinda seninde Allah işini rast getirsin
    kendisi beni özelden aradı bu sabah....gözü rahatsızlanmış...gün boyu ekrana bakamayacakmış...doktora gitmiş...bilgisayar ekranına çok bakmaktan gözler gidiyor...çok emek verdi...ona geçmiş olsun diyorum..benim de bir ara gözler çok kötüleşmiş idi...iş yerinde bilgisayar evde de tv...son bir kaç yıldır tv yi evden çıkarmıştım...geçen gün tekrardan aldım...umarım benim gözlerim de o şekilde rahatsızlanmaz...sağlık çok değerli...

ben tüm ortaklara sağlık dolu günler diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kazançkapısı kardeşimize Allah şifalar versin. Ondanda Allah razı olsun. Bizi bilgilendiren, topikte emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İnşallah Allah herkesin gönlüne göre verir. Gönüllerimizdekinide hakkımızda hayırlı kılar.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kendisi beni özelden aradı bu sabah....gözü rahatsızlanmış...gün boyu ekrana bakamayacakmış...doktora gitmiş...bilgisayar ekranına çok bakmaktan gözler gidiyor...çok emek verdi...ona geçmiş olsun diyorum..benim de bir ara gözler çok kötüleşmiş idi...iş yerinde bilgisayar evde de tv...son bir kaç yıldır tv yi evden çıkarmıştım...geçen gün tekrardan aldım...umarım benim gözlerim de o şekilde rahatsızlanmaz...sağlık çok değerli...

Geçmiş olsun Allah tüm hastalara şifalar versin

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

kazançkapısı arkadaşımıza geçmiş olsun.gözler hep bozuk.on gün önce bir uzak bir yakın gözlükleri yeniledim.hiç memnun kalmadım.özellikle yakınları daha da ilerler diye büyük yazmış.optikçi de beni yanılttı.ışık hassasiyetim var.uzaklara blokaj cam,yakınları ise normal cam yaptı.oysa doktor uzakları colormatik vermişti.yakınlar blokaj olacaktı.neyse eski gözlüklerle idare ediyoruz.tüm paydaşlara hayırlı kazançlar..

Sayfa 210/360 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •