Sayfa 211/709 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 5668 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. MAKTK - Makina Takım

Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Bir diğer avuntum sabah kar yazan avtur maceram.
    galiba bu MAKTK beni negatif etkilemeye başladı.
    forum da çok sessiz olunca, başka forumlara yanaşıyorum. Eeee elde mal olmadan da yanaşmak ayıp olur diye mallanıyoruz
    Biraz bu forum renklense belki elin forumuna kaçmayacağız
    Her neyse, eğer bütün haftanın yorgunluğundan sonra siz ortaklarımın yüzüne bir anlıkta olsa gülümseme getirebildiysem ne ala. Hepinize iyi hafta sonları.
    Sırası gelmişken bizim aziz yıldırım aykut kocaman'ı geri getirmiş filmi sardık 2011'e
    İnşallah şu hisse fiyatı da oralara gelir
    Allah için zamanın da çok iyi paralar kazandık fenerimden, sonra şu fetöcü itler herşeyi bombok etti. Bu sene fenerin senesi olsun
    Tek uçmayan sportif kağıt bu
    Sakın bu yazdıklarımdan fener hissesi pazarlıyorum filan sanmayın ha!
    O forum yeterince kalabalık, siz gelmeyin
    Hadi bu kadar şarlatanlık yeter!
    Hepinize iyi hafta sonları dilerim!

Yatırım tavsiyesi değildir!
    İyi istiraatler kardeşim mevla gönlüne göre versin,ben zaten prensib olarak banka ve spor hissesi almıyorum için rahat olsun

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Bugun gozde den corba parasi cikartayim dedim. Kebap parasi odedim ciktim😂😂😂

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zmc Yazıyı Oku
    Bugun gozde den corba parasi cikartayim dedim. Kebap parasi odedim ciktim😂😂😂

Sadece kebapla kurtardıysan çıkabildiğine şükret. Neden bu kadar riskli kağıtlara girersiniz anlamam ama çekiyor tabi normal. para kolay kazanılmıyor.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by zmc Yazıyı Oku
    Bugun gozde den corba parasi cikartayim dedim. Kebap parasi odedim ciktim

Oooo, ortak sende mi oralarda dolaşıyordun? Eğer 3 den verdiysen belki ben almışımdır bugün beni de öptü bu gozde daha ben satmadım. Bakalım ben kebap parasına kurtarabilecekmiyim kuyruğumu?

5.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Oooo, ortak sende mi oralarda dolaşıyordun? Eğer 3 den verdiysen belki ben almışımdır bugün beni de öptü bu gozde daha ben satmadım. Bakalım ben kebap parasına kurtarabilecekmiyim kuyruğumu?

Yalnız bu forumdaki ortaklar çok süper. Kazanınca da kaybedince de gülüyor
    Tam bana göre burası. Haftaya biraz daha alım yapayım iyice buraya bağlanayım

6. Zararda da olsam. Makina bana cesareti sabri kazanmayi ve kaybetmeyi ogretti. Bazen baska forumda dolasip insanlarin konusmalarina bakarak. Ufak tefek al sat yaoiyorum yapiyorim. Ama konusmalarin cogunu anlamiyorum.ozellikle teknik konuları. Sonuçta ben makinaciyim. 😊😊😊

7. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    Selam arkadaşlar dün neler olmuş öyle 1.92 ye dokunmuş Gözde çıkarken çıkışa bakan nane düşüşe niye sert hareket etti çok enteresan ki çok durmadan geri toplamış birileri 6 kar nasıl gelir acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 211/709 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •