Sayfa 211/981 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    vay kamiller vay gene doları düşürücez diye erittiler rezervi hiç ettiler.

TCMB brüt döviz rezervi 1,5 milyar dolar azaldı

#TCMB brüt döviz rezervi bir haftada 1 milyar 530 milyon dolar düşüş göstererek 21 Haziran itibarıyla 74,23 milyar dolar oldu(Önceki $75,76Mlr) Altın rezervi 22,79 milyar dolar oldu(Önceki $21,65Mlr) Toplam rezerv 97,01 milyar dolar oldu(Önceki $97,41Mlr)-Foreks
    Ya arkadas amma cok dolari varmis turkiyenin sat sat bitmiyor dipsiz kuyu mubarek

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    1 yıl önce 6.50-6.60'lardan girenlere Allah gerçekten sabır versin.
    Ben birkaç ay önce 5. 21 den girdim, bana bile gıdımla veriyor, onların hiç şansı yok .

3. TEB ihtiyaç kredisi faizi 1,69’a düşmüş.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ya arkadas amma cok dolari varmis turkiyenin sat sat bitmiyor dipsiz kuyu mubarek
    Prometheus, Tanrılardan ateşi çalıp getirmişti; sayesinde mangal yapabiliyoruz.
    Trump da FED 'den dolar kalıplarını çalıp getirdi galiba, sayesinde dolar basıyoruz.

5. Cari Açık 0 noktasına doğru gidiyor.... Gerçi talep azlığı nedeniyle ekonomik durgunluktan dolayı düşüyor ama sonuçta düşüyor değil mi ?

Turizm sezonu rekorlarla yoluna devam ediyor. Turist sayısı ve turizm geliri sürekli artıyor.

İhracat artıyor. İthalat artmıyor yine durgunluktan dolayı ama sonuçta dolar ihtiyacı azalıyor.

Tamam hep doların artacağını düşünüyoruz ama düşebilirde....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Cari Açık 0 noktasına doğru gidiyor.... Gerçi talep azlığı nedeniyle ekonomik durgunluktan dolayı düşüyor ama sonuçta düşüyor değil mi ?

Turizm sezonu rekorlarla yoluna devam ediyor. Turist sayısı ve turizm geliri sürekli artıyor.

İhracat artıyor. İthalat artmıyor yine durgunluktan dolayı ama sonuçta dolar ihtiyacı azalıyor.

Tamam hep doların artacağını düşünüyoruz ama düşebilirde....
    Evet daralan ekonomi ile sadece cari fazla ve turizm gelirleri sayesinde bütün dış borçları bir kalemde ödeyeceğiz.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    TEB ihtiyaç kredisi faizi 1,69’a düşmüş.
    Hayatta vermez
    Konut kredileri bile o kadar
    Aynisini ing yapti bir ara
    Basvurunca vermiyor...

8. vakfta biraz param dövizim var maaşım yatıyor ama gelin görün ki birilerinin atamayla yönettiği banka sistemlerinde hatalı gözüken 1100 tl lik icralık borç yüzünden kredi kartı başvurumu kabul etmiyor. Be salaklar kaç tane premium kartım var kıçı kırık kartı vermeye imtina ediyorlar maaş bankam olmasına rağmen atama zihniyeti ve liyakatsizliğin bizi getirdiği durum bu ama diyorlar ki biz kendimizi iyi anlatamadık hayır efendim çok güzel anlattınız ama millet zor anladı.

Sayfa 211/981 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •