Sayfa 212/223 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Sayın Laguna,varmı bir umut geleceğe dair..Tşkkrler..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Geleceğini bilmem ama teknik 0,87-0,88 bölgesini geçse yolunu açacaktı.
    ama ıhlas olduğunu hatırladı ve 0,83 e geri döndü..
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Geleceğini bilmem ama teknik 0,87-0,88 bölgesini geçse yolunu açacaktı.
    ama ıhlas olduğunu hatırladı ve 0,83 e geri döndü..
    Çok teşekkür ederim,sağ olasın..Enver Ören'nin yetiştirdiği hayırsız,kul hakkı yiyen,yatırımcılarını alavere ,dalavere ve yalan şirket haberleriyle dolandıran zalim mücahit Ören'nin,koruyup kollayanların yatacak yerleri yok gerek bu alemde gerekse ahiret aleminde haklarımız haram olsun asla zai olmasın..2023 yılı özgürlük,hakkaniyet ,adil, adalet ve umut yılımız olacak inşallah..Bıktık artık alın terimizi,emeklerimizi,30 yılı aşkın birikimlerimizi çalan bu acımasız,merhametsiz,vicdansız,hırsız,dolandırıcı yandaş sözde iş insancıklarından hepsini Allah bildiği gibi yapıp ıslah etsin..Bu nasıl bir dönme dolaptır hala anlamış değilim.. Sağlığım,sıhhatim bozuldu,daraldım,bunaldım haksızlıklara direnemiyorum artık bu yüzdende Cumhurbaşkanı'na hitaben Cimer'e defalarca yazdım Mücahit Ören'nin borsada işlem gören şirketlerinde dönen hileli,şaibeli işleri araştırın milyarlarca tl bedelli yaptı kasasına koydu faize ,döviz'e yatırım yaptı oradan da devası vurgunlar vurdu hala şirketlerinin hisse fiyatları nominal değerin altında 0.50-0.60 krş civarlarında beş şirket'in içini boşaltmış hisselerinide yatırımcılara yüklemiş şimdi 6.şirketi İhaas'ın meyvelerin hasat ediyor fiyat'ı 12 tl üstü diğer 5 şirketin fiyatının 25 katı bir fiyat arada devasa uçurumlar var bu nasıl bir çelişkidir diye ama hala bana tatmin edici cevap vermedikleri gibi bekledim bu şahsı uyarsınlar diye ama o da olmadı.Allah bizleri bu din taciri iblis kılıklılardan kurtarsın bunlardan ..Amin..

4. Endeks çıkarken de düşerken de aşağı giden hisse her gün bir basamak daha alta inmek için can atıyor. Yazık yahu bedelli ile toplanan onca paraya rağmen bir arpa boyu faaliyet gelişimi olmadı. ​
    ​
    Konut (Yap-satçılık) işleri bile ihlgm tamamen pasifize hale getirilmiş gibi pas geçip, holding kendisi yapar hale geldi. Şirketi sanki sadece bedelli yapmak ve toplanan parayı da bir şekilde hiç etmek için bist te tutuyorlar.

Öz abd li patron müCO sanma ki bu dünya sana ya da seni koruyanlara, arkanda duranlara kalır. Nice zalimler geldi geçti hiçbirine kalmadı bu dünya. Giderken de her şeylerini bırakıp gittiler sadece azap dolu sonsuz yaşamları için aldıkları ahlar, yedikleri hakları götürdüler.

2021 yılının grup için kısa özeti;

Grubun geçen bir yılda yaptığı tek şey Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşmesinde çekilmiş fotoğraflar ile manşete düşülen "2021 HAMLE YILIMIZ OLACAK" sözleri, algı için kullanılan kap lar ve bedelliler ile yarattığı binlerce yeni mağdur oldu.

Öz ABD li patron müCO 2022 yılı görüşmesini ve sonrasında ki 2022 hamleni ne zaman yapacaksın. Bu defa hangi şirketlerinde bedelli açıklayıp, hangi hastaneler ile görüşme başlatıp, hangi büyük altyapı projelerine başlayacak, hangi un fabrikasını alacak, hangi HES için görüşmelere başlayacaksın.

O kadar insanın ahını aldınız ya illa ki bir gün bunun hesabını vereceksiniz. ALLAH ın gazabı üzerinizden eksik olmasın.

Yatırım tavsiyesi içermeyen kişisel görüşlerdir...

5. Doğru yerden alana çok ekmek yedirmişliği vardır, mesela ben bugun bır cıtır aldım..hdedef max 6 iş günü...beklentı % 10

6. maydanoz bile 5 TL oldu sizde tık yok...

7. Ev fiyatları 3 e katladı bunun fiyatı komik şu anda

8. yaptığınız,ahlaksızlıktır,ayıptır,günahtır,hakkımı zı yemektir,bu vebalin altında kalırsınız.

Sayfa 212/223 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •