Onemli Gunler Banner
Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Olmaz hakaret gibi olur. Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu diyeceğim Ona değer
    Hakikaten dogru, karsimizda koskoca Marmara Universitesi İngilizce İktisat mezunu, osuruktan teyyare var!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Ben yonetim kurullarina rapor yaziyorum ama burada o ozeni gosteremem. Calistigim sirkette yabanci fona ait, hayal ettiginiz gibi akp yandasi deilim, yuz yuze gelseniz opersiniz...... elimi. Aciklamasam diplomayi sizin gibileri bildigim icin bak solemedi gitti derdiniz, maalesef hakettiginiz muameleyi goruyorsunuz, sn bugun 2 degerli insani tanidim burada, diger hayvanati zaten cinsini cibilliyetini bildigimden yeni tanimadim, adlar farkli sadece

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aman Allahım. Yönetim Kurullarına rapor yazıyormuş. Görünce öpermişiz onu. Heyecanlı mısınız arkadaşlar ???
    Şeyhimiz olur kendileri artık.
    Komik çocuk seni
    Sn. Hakem hiç anlamamış bu sizi
    Bugün bu kadar eğlence yeter bana. Fazla gülmek kırışıklarıma iyi gelmiyor malum

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Aferim merkez yeeeeeeee rezervi yeeeeee bitirin topluca yiyin yiyin durun 1 haftada 1,25 milyar dolar puffffffff

Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervi bir haftada 1 milyar 252
    milyon dolar düşüş gösterdi.
    Foreks'in Merkez Bankası verilerinden yaptığı hesaplamaya göre,
    bir önceki hafta 70 milyar 173 milyon dolar olan rezerv, 14 Eylül
    ile sona eren haftada 68 milyar 921 milyon dolara geldi.
    Bilgi Notları:
    O değil de merkez vıopdan tokat yerse o tokat dolar olarak mı oluyor TL olarak mı ,yani rezervlerle vıopun alakası var mı.Cehaletimi bağışlayın da mesleği ekonomi olan arkadaşlardan olayı bilen var mı)))))

4. Dün itibariyle tüm kamu kurumlarındaki sosyal tesislerin ve kampların envanterinin acilen incelemeye alındığı iddia ediliyor. Satış hazırlığı yapıldığı belirtiliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Aman Allahım. Yönetim Kurullarına rapor yazıyormuş. Görünce öpermişiz onu. Heyecanlı mısınız arkadaşlar ???
    Şeyhimiz olur kendileri artık.
    Komik çocuk seni
    Sn. Hakem hiç anlamamış bu sizi
    Bugün bu kadar eğlence yeter bana. Fazla gülmek kırışıklarıma iyi gelmiyor malum
    Cok heyecan yaptim vallahi, o raporlari hela kagidi olarak mi kullaniyormis acaba, malum cok pahalandi da!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Ben yonetim kurullarina rapor yaziyorum ama burada o ozeni gosteremem. Calistigim sirkette yabanci fona ait, hayal ettiginiz gibi akp yandasi deilim, yuz yuze gelseniz opersiniz...... elimi. Aciklamasam diplomayi sizin gibileri bildigim icin bak solemedi gitti derdiniz, maalesef hakettiginiz muameleyi goruyorsunuz, sn bugun 2 degerli insani tanidim burada, diger hayvanati zaten cinsini cibilliyetini bildigimden yeni tanimadim, adlar farkli sadece

i.
    Bu son yazdığınızı şirketinize göndermek isterdim , acaba onlar bu yazınızı okuyunca nederdi.. Çok yakışıksız olmuş ..

Şimdi bende işletme mühendisiyim pardon siz gibi yazayım İngilizce işletme mühendisiyim size “yüz yüze beni görseniz ....... öpersiniz elimi “ desem nederdiniz ? O ....... ne acaba ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan yönetmelik değişikliği ile yabancıların Türk vatandaşlığını kazanabilmeleri için gerekli şartlar yeniden düzenlendi. Buna göre, daha önce vatandaşlık kazanabilmek için karşılanması gereken en az 2 milyon dolar tutarındaki sabit sermaye yatırımı şartı, 500 bin dolar veya bunun karşılığı Döviz ya da Türk lirası (TL) olarak değiştirildi.

Öte yandan, Türk vatandaşlığı kazanabilmek için en az 1 milyon dolarlık taşınmazın tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın alınması hükmü de değiştirildi. Böylece 250 bin dolar veya karşılığı döviz ya da TL tutarında taşınmazı satın alan yabancılar Türk vatandaşlığı kazanabilecek.

betoncuların dileği de yerine geldi.
    içler acısı cidden normal bir ülke de diye bile söyleme başvuramıyoruz.
    bunun acısını gelecek nesiller çok ama çok pis çekecek malesef.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Yalanın bakalım biraz daha..
    ucuz görmemiş 0. 1994 krizinde borsadaydım 10 bin dolarım eriyip bin dolara düşmüştü, ya şu soytarıya ammada pirim yaptırdınız,tamam red listesine aldım amma alıntılarda görüyorum soytarıyı

Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •