Sayfa 214/218 İlkİlk ... 114164204212213214215216 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Yumusak Makine...Bu kitabi okumayi kimseye davsiye etmiyorum...Bu kitap nette var. Indirdim emme tabletten acamadin. Bu kitabi indirip, buraya pdf olarak atacek bir vetandas var ni? Kesin cennete gider abi.
     Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    kitabı bulun.
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Para versin alsın canım...emeğe saygı ..hep beleş her şey beleş ..iyi alıştı valla.
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hocam bende para ne gezer? )))))))

9 TL ye kitabı aldım ..7.80 den satan da var da uğraşmaya değmezdi ...yani bir paket CAMEL sigarasından 1 TL ucuza aldım ve fakat SEL yayınlarından 3.baskısı olan bu kitabın arka kapağına başbakanlık uyarısı var ..ömrü hayatımda ilk defa bir kitabın arka kapağında okumaya uygun değildir diye başbakanlık tavsiyesi ve uyarısı gördüm...başımız belaya girmezse iyidir...

ooolm ayva ne ayaksın ya

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

Dun asagidaki huber vardi, bugun bu videoyu kapak gibin koymuslar.

Abi gonul ferman dinlemez. Boyle videolari hec tasvip etmiyorum. Bence camdan bu videoyu ceken vetandas sorunlu. Ozel hayat abi bu, emme sevisiyorlar yani...
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hocam siz kunatumcular entropinin neyini tartisiveriyonuz?
    Ben de annamadım yani ..tartışma dünyanın en gereksiz eylemidir.
    Hayat hoş gerisi boş

3. Profosör un teki kayiga biner
    Kurekciyle sohbete dalarlar
    Prof sorar hidrodinamik entropi biliyogun? Yok
    Uy gitti hayatın üçte biri
    Ya kuvantum fisikisi? Yoh
    Uyy gitti üçte ikisi
    O esnada fırtına kopar
    Kurekci sorar
    Sayın Prof yüzme biliyogun?
    Ses çıkmaz çıt çıkmaz
    Kurekci der ki vre gafil vre sefil vre kuffar
    Benlen dalga geciyodun
    Aha gitti senin hayatın 3 te 3 u

4. 9 TL ye kitabı aldım ..7.80 den satan da var da uğraşmaya değmezdi ...yani bir paket CAMEL sigarasından 1 TL ucuza aldım ve fakat SEL yayınlarından 3.baskısı olan bu kitabın arka kapağına başbakanlık uyarısı var ..ömrü hayatımda ilk defa bir kitabın arka kapağında okumaya uygun değildir diye başbakanlık tavsiyesi ve uyarısı gördüm...başımız belaya girmezse iyidir...

ooolm ayva ne ayaksın ya
    Hocam davsiye etmiyon didim mi didim...

Oku oku deyip durun...Ben sana diyom ki okuma, bak okuma...Okumaaaaaa...

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben de annamadım yani ..tartışma dünyanın en gereksiz eylemidir.
    Bunda mutabikiz hocam...Tartismacen, iş yapceyn...

Borsaya daldik, pekcok seyi kacirdik. Bunlari takip etmek lazimdi. Aslinda bu işler borsadan daha zevklidir.

6. http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...lik-14258/amp/

“Bankaların likidite karşılama oranı hesaplamasına ilişkin yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik taslağı”na göre, TCMB’ye yatırılan zorunlu karşılıkların yüzde 100’ü yüksek kaliteli likit varlık olarak değerlendirilecek.
    “Şu anda, zorunlu karşılıkların yalnızca yüzde 50’si yüksek kaliteli likit varlık olarak dikkate alınmaktadır. Değişiklik, yürürlüğe girdiği takdirde, bankaların likidite oranlarını rahatlatacak, perakende mevduatlara yönelmek yerine kısa vadeli fonlarını artıracak” dedi.
    Geri donmeyen kredilerin toplam kredilere orani, orta vadede % 5-6'ya cikabilir.

7. http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=470&page=812

http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=996&page=184

Bir iki link paylaşayım da ...manzume şeklinde okumanın ne demek olduğu bir kere daha anlaşılsın.
    Hayat hoş gerisi boş

8. http://www.yuksekovahaber.com.tr/hab...esi-200289.htm

Kars’ta kuş gribi şüphesiKars'ta son 10 gündür peş peşe yaşanan kanatlı hayvan ölümleri yetkilileri harekete geçirdi. Kaynak: Kars’ta kuş gribi şüphesi
    Bu isin icinde bir is olabiluuu...Ben 1 sene kaz guttum, oyle kendi ekseni etrafinda pervane gibi donup de ölen kaz gormedim.

Şinci koyun guduyon...Koyunlarda delibas diye bir hastalik var. Koyun kafasini sallamaya basliyor, bir kac gunde de oluyor. Sebebi, kopek diskisinda bulunan bir bakteri, koyunun beynine yerlesiyor.

Sayfa 214/218 İlkİlk ... 114164204212213214215216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •