Sayfa 215/323 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 2577 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Hsbc bizim kağıdı seviyor. Gene kapanış t.e. lerde 260 bin çizmiş! Çok güzel toparladı.

Kapanışta mucize Anadolu sigorta yaptı
    Yüzde 5 e yakın verdi
    Büyük ihtimalle haftaya 7 nin altina verecek
    Aksigorta yüzde 37 büyürken prim Anadolu sigorta yüzde 15 e bile gelemedi.
    Aksigortajin ikiye katlamasi şart bir an önce
    Ytd

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hsbc bizim kağıdı seviyor. Gene kapanış t.e. lerde 260 bin çizmiş! Çok güzel toparladı.
    Anadolu sigortadan çıkıp aksigorta ya gelmeye başladılar galiba

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Üstad Anadolu sigorta 636000 lot son işlem de verdi acaba kim verdi görebiliyor musunuz
    HSBC mi qcaba

5. Temettü verip verdiği temettüyle ucuza hisse alabilmek için baskılamak hiç etik bir durum değil, 56 kuruş net temettü verdi, bugün bir ara 80 kuruşa yakın eksi gördü, yani 0,56 kuruş için bekleyen ve o parayı hisseden çıkaracak adama ciddi bedel ödettiler. Bu şekilde yatırımcısına ızdırap çektirmeyi seven hisseleri hiç sevmem aslında, üç yıldır sarky de temettü alırım, temettü ödendikten sonra bir iki gün içinde o temettü tutarı kadar yükselir. Sabancı ile ilişkili hisseler giderek borsa yatırımcısının saygısını yitiriyor. Sahol e bakın, orda işler daha içler acısı yazık.

Burada kim avantajlı aldığı temettüyü pazartesi salı hisseye uygun fiyattan geri koyabilecek olanlar. ben pztesiyi salıyı beklemedim. alacağım temettünün 10 katını bugün ekledim geçtim.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Üstad Anadolu sigorta 636000 lot son işlem de verdi acaba kim verdi görebiliyor musunuz
    HSBC mi qcaba
    Yok ortağım hsbc değil ak yat vermiş. Ak dün bizde 1.464 aldı bugün 137. Ansgr de aynı ekipse ansgr de mal çıkmışlar.

Valla ben bütün sigorta emeklilik şirketlerinde dev bir baronlar zinciri olduğunu düşünüyorum. Hislerim pek yanılmaz.

Yatırımcı ilişkilerinden gelen cevap. Vergiden düşüyorsa aslınds sorun yok.
    ANA SÖZLEŞME MADDE 81: “Şirket, sosyal sorumluluğunun ve sosyal farklılığının bir parçası olarak, vergiden düşülebiliyor olması kaydıyla vergi öncesi safi karının %5’ini (yüzde beş) Hacı Ömer Sabancı Vakfı’na bağışlayacaktır. Bağışın vergiden düşülememesi halinde ise %5 (yüzde beş) oranı cari vergi oranı nispetinde azaltılarak uygulanacaktır.†Ana sözleşmemizde yer alan bu maddeye göre cari yıla ait SFRS vergi öncesi karımızın %%5’i Hacı Ömer Sabancı Vakfı’na bağışlanmaktadır.

Ana sözleşmemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.aksigorta.com.tr/api/fil...9/ana-sozlesme

Sayfa 215/323 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •