Onemli Gunler Banner
Sayfa 216/329 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Benim bildiğim ve tanıdığım Karel bu haberlerle %5-10 yapması lazımdı, Doğan'a geçtikten sonra o eski Karel'i mumla arıyoruz.
    Bugün birincil piyasa pazarı da biter sonra bakacağız önümüze.
    Birincil piyasada işlemler saat 13te bitiyor sanırım.
    15dk öncesine kadar 502.194 adet KAREL B işlem görmüş

2.  Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    Birincil piyasada işlemler saat 13te bitiyor sanırım.
    15dk öncesine kadar 502.194 adet KAREL B işlem görmüş
    Muhtemelen öğleden sonra ya da akşam tamamlandığına dair haber gelir, kullanılmayan payları Öncü alacak zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Karel b işlemleri bitti
    1.154 bin küsür işlem yapılan adet var
    Dün de 500 küsür bindi.
    Sanırım tüm karel b ler işlem görmüş
    Bu sayfa da kapandı diyebiliriz

4. Karel, Suudi Arabistan'ın önde gelen holdinglerinden Al Qahtani Group ile kapsamlı bir işbirliği yapmak üzere Mutabakat Muhtırası imzaladıHolding farklı sektörlerin yanında doğrudan Karel'in yetenekleriyle bağlantılı olan tıbbi alet ve malzemeler, eğlence ekipmanları, bilgisayar yazılımı ve donanımı, diğer bilgi teknoloji hizmetleri, tüketici ürünleri ve araçlar ve makineler tedarik ediyorKarel, teknoloji transferinden ortak yatırıma kadar geniş bir yelpazede askeri ve sivil ürün ve hizmetlerle Suudi Arabistan'ın 2030 sanayileşme vizyonuna destek sağlamayı hedefliyor.

Holding bu galiba.

https://aqh.com.sa/

Piyasa fiyatlayamadı malum sebeplerden dolayı ama bence epey ekmek çıkar bu yeni pazardan.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Karel, Suudi Arabistan'ın önde gelen holdinglerinden Al Qahtani Group ile kapsamlı bir işbirliği yapmak üzere Mutabakat Muhtırası imzaladıHolding farklı sektörlerin yanında doğrudan Karel'in yetenekleriyle bağlantılı olan tıbbi alet ve malzemeler, eğlence ekipmanları, bilgisayar yazılımı ve donanımı, diğer bilgi teknoloji hizmetleri, tüketici ürünleri ve araçlar ve makineler tedarik ediyorKarel, teknoloji transferinden ortak yatırıma kadar geniş bir yelpazede askeri ve sivil ürün ve hizmetlerle Suudi Arabistan'ın 2030 sanayileşme vizyonuna destek sağlamayı hedefliyor.

Holding bu galiba.

https://aqh.com.sa/

Piyasa fiyatlayamadı malum sebeplerden dolayı ama bence epey ekmek çıkar bu yeni pazardan.
    Bu yangını kontorolli bir şekilde çıkarmış olma olasılığı varmı…malum rezervleri eritme ve moderasyon olayı…ben bu doholdan herşey beklerim

6.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu yangını kontorolli bir şekilde çıkarmış olma olasılığı varmı…malum rezervleri eritme ve moderasyon olayı…ben bu doholdan herşey beklerim
    Bence çok yanlış düşünüyorsunuz sn. Marin, senelerdir bu şirketi takip ediyorum bu tarzda en ufak bir yanlışlarını görmedim.
    Ha finansal konularda çok mahir olmayabilirler ama dürüstlüklerinden şüphe etmedim ve etmem de şahsen..

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bence çok yanlış düşünüyorsunuz sn. Marin, senelerdir bu şirketi takip ediyorum bu tarzda en ufak bir yanlışlarını görmedim.
    Ha finansal konularda çok mahir olmayabilirler ama dürüstlüklerinden şüphe etmedim ve etmem de şahsen..
    Sıkıntı şen kardeşler değil sıkıntı dohol

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    eğer öyleyse bedavaya modernizasyon yaptırmış olur fabrikayı ozaman bizden niye para istedi

Sayfa 216/329 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •