Sayfa 217/630 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 5036 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    günün bilmecesi:
    ben satarim, o gider
    arkamdan tin tin eder
    En zor hisselerden biridir isc
    Çok adamı söğüşlemiştir

2. Ben abd taşınma konusunda SİRK ekonomisi 2 sene içinde çözülmez ise düşünürüm dedim.

24 ay süre veriyorum de dengeye gelmez isek bıktırıcı ortamda mal mülk korumak da zor .

Abd bana vatandaşlık verse olmam paramı ülkeme taşırım dedim doğru orda para kazanıp ülkeme daha iyi hizmet edeceksem neden gitmeyiö ben gidip ülkesini tamamen unutan umursamaz hale gelenleri eleştirdim dünya açık bir GEzegen Dil biliyorsan meziyetlerin yetiyorsa her yerde her işi kanunlara uygun halde yaparsın racon yol yordam da bilsen daha rahat edersin .

Laflarımda çelişki aramayınız ben ülkeme aşığım abd de Kanada veya Japonya’da yaşasam Türk olarak yaşayacağım zaten ülke 2 sene sirk ekonomisini sürdürsün gitmek farz olacaksa gideriz düzelme olursa projelerimi tek tek yaparsam sana ve müzik zaten kalıcıyım Tarkan gibi dil öğrenmeye neye York’a dahi gitmem söz

Ekonomi iktidar ve muhalefet unsurlarıyla milli olmaktan çıkmış siyasileşmiş ve tımarhaneye dönmüştür bu 50 senedir böyleydi bu iktidarla başlamadı ama çözülür gibi olsa da yine patlak verdi ..

Ülkemiz bu enflasyon tl itibar kaybı cari açık ve insan güvensizliğini asla hak etmiyor

Ortodoks mortodoks komunist heterodoks bilmem ben kapitalist bile değilim özetle acı reçeteymiş gülerim 50 senedir acı reçete içirdi kapitalizm güzeller güzeli ülkemle netice bu işte köpek gibi tasmalı bir ev hayvanına dönüşen yerel ekonomi olduk , ekonomi zenginlik be aklı demektir ortodoks filan bilmem ben gülerim .

3. Ekonomimin halkın ve bireylerin zenginliği için savaşmak ve çalışmak olduğuna inanıyorum kapitalizm ise post aşamasını geçip orta sınıfların refahına dayanan bir artık değer veya katma değerli sistem kurmuştur ,

Türkiyede orta sınıf kalmadı ve toplumun zenginleşmesi katma değerli ürünlerin ucuz ve kaliteli kullanımı kavramı üstünde kimse fikir üretmiyor , bir ürün varsa az kaliteliyse çok pahalı olmalı devlet vergi ile iş adamı yüksek kar ile

ille de o malın satışından pay almalı fikrinden uzaklaşamadık , buna kapitalizm denmez ki , ….. ekonomisi denir.

4. Bu dolara seans sonu Bisti alan mı çaktı acaba ?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Kavcıoğluns Bddk başkanlığı gelmiş tam isabet mi demeli !!

Cok yasayacakmissin demek. Ben de sirki fonlamak yok artik yazacaktim.

7. Dün isctr sattım guo ve Migros girdim demiştim önerimde isabet oldu bunlarla övünmeyeceğim.

Acil bir faiz artılı olur dolar 22 tl altına inerse gapli aşağı açılış olurda bankalar fake yükseliş beklenti tersi de yapabilir özetle tahminlerim tutar ama sizlerin de tutabilir ancaaaak %70 tahminleri tutuyor diye kimse geleceği bilemez ve hüstadımmm bana tabi olun diyemez

İsctr ve bankalar ısındılar dolarda gerileme ile xbankı 4650 geriye doğru yay gibi germe orda oyalama ve 6000 puan üstü banka rallisine hazırlık beklentisi fikri de mümkün ..

Xbank düşmeden az az isctr maliyet fırsatı verirse gelir alırım ,

Hepimiz trade insanı olduk övünmeye gerek yok 12 mayısta bildim bankaları satmıştım , 4400 puanda bildim dün yine bildim ama asla övünmem eninde sonunda benim de tahminler patlar piyasa size ne yön diyorsa TERSİNİ 6 hisse benzer şekilde algılarsanız kazanırsınız hep yükselir hep düşer işler hep kaybeder Bunu adla unutmayın

Haftaya 5900 işaret ettiğim bölgeye yan tahta ve belli ucuz hisselerle gidersek ordan 5500 ve zig zag zih zag zig zag ağustos sonuna 5350 -5600 aradı elliot çemberinde git gel ihtimali de var

Benim elliot grubun Vecna elliottur Twitter hesabı var eğitici bir arkadaşdır elliot mutlaka öğrenin borsaya bakış açınız gelişir ufkunuz 5 misli artar kartal gözlü olursunuz ELLİOT CANDIR arkadaşlar borsa ise heyecandır )

8. Aslında en doğru yöntem tahminde bulunmamak 6 hisle değil robot işlemlerle 15 dk 30 dk ve 60 dk da robot işlemleri server üstünden kurmak ve düğmeye serbestçe basmak ne dert ne tasa robot alsın ve satsın bu piyasada başka türlü uzun vade portföy bekleyen sadece banka ve holding alanlar gün içi fırsatları da yakalarlar en doğrusu olur ve hisse adet sayıları artmış olur

Size tek önerim bu zamanı olmayan robot kursun bu işe odaklansın algı konusu ise bu forumda anladığım kaşarıyla tartışma konusudur işin yalan dolan olduğunu söyleniyor aşık satım tetikleyici sinyaller ile işlemlere tekil biriler 200 milyon tl üstü parayla nerden ne kasar gir çık yapılacak orası viop destekli yürür ve oldukça zor ötesi işlemler büyük balinalar için bence piyasayı karşılıklı oy karşı kurgulama peşindeler öyle gözlemliyorum .

Sayfa 217/630 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •