Onemli Gunler Banner
Sayfa 218/370 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. 7 okul daha yapılacakmış hayırlı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    7 okul daha yapılacakmış hayırlı olsun.
    Yaptığı okullarin gideri bağış olarak vergiden dusuyorlar midir?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Yaptığı okullarin gideri bağış olarak vergiden dusuyorlar midir?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vergiden direkt indirim olmaz. Gider olarak yazar. Iscı maaşı gibi düşünün. Yanı kısaca genel yönetim giderleri artmaya devam edecek.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Vergiden direkt indirim olmaz. Gider olarak yazar. Iscı maaşı gibi düşünün. Yanı kısaca genel yönetim giderleri artmaya devam edecek.
    Ancak kamu yararina yapılan bağış ve yardımlar belgelendirmek kaydiyla kurum kazanç matrahının %5 ini aşmayan kısmı kanunen kabul edilen gider aşan kısmı kanunen kabul edilmeyen gider yazılır. Bunlar bu hızla %5 i aşar. Bu arada adam kapa toplam aktifimizin yazmış. Nasıl bir yönetim varsa.

5. Altın arama ve sondaj çalışmalarıyla yeni rezerv, üretim rakkamlarına ait güncel bilgiler niye gönderilmedi.

6. Kozaa ve ipeğe göre hareket alanı çok sınırlandı.. bu bağış ve yönetim giderleri için tmsfye dava açıp netice alma ihtimalimiz var midir acaba? Benim paramla benden izinsiz sağa sola para saçıyorsun.. ykb değişip daha yeni koltuğa oturdun teşekkür olarak mı bu kadar bağış sağa sola para saçmalar?!

Biraz da sevap kazanın,hep para hep para olmaz,,milyarlık karların yanında okul dediğin nedir ki?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Borsa teypring kağıtlarını fiyatlamaya başladı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 218/370 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •