Sayfa 2197/2404 İlkİlk ... 1197169720972147218721952196219721982199220722472297 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 17,569 - 17,576 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Rica ederim, evet still flat..

Gözlerimse daha ziyade emtialardan seçmelerde..
    Eyvallah

wheat gene yükseldi yaşlılık işte ,gözler artık pek net görmezse de oluyor böyle bazen
    Hayat hoş gerisi boş

2. Yeni evli çift balayı için İspanyaya giderler ,kaldıkları hotelin yetkilisine en iyi gece lokalını sorarlar -2 sokak ilerde şehrin ve hatta ülkenin en iyi lokalını öğrenirler ...saat gelince giderler en ön masada otururlar ..bir çok şarkıcı ,dansöz,kabare oyunlarından sonra sıra finale gelir ..tüm ışıklar söner sadece sahneye aydınlatan bir ışık açılır ..sahnede 3 ufak masa var ve her birinin üstünde bir ceviz var..büyük joe anons edilir gelir bülüğü ile tek tek cevizleri kırar ..herkes şaşkınlık ve hayranlık içinde alkışlar ...

Yıllar geçer ..30 yıl sonra bu çiftin tekrar yolları bu şehire düşer ..tekrar aynı lokale giderler ve hayretler içinde büyük joe nun haala show yaptığını öğrenirler ..show başlar ..bu defa masaların üstünde ceviz değil birer hindistancevizi var ve büyük joe gelip tak tak tak hepsini bülüğü ile kırar ..bizim çift şaşkınlıktan öte show bitiminde kulise giderler büyük joe yu tebrik ederler ..sayın joe siz 30 yıl önce ceviz kırıyordunuz bu kadar sene sonra bu kadar yaşlandıktan sonra artık hindistancevizi kırıyorsunuz bu gücü nerden buluyorsunuz bu nasıl bir bülük diye sorarlar ..

Büyük joe : artık yaşlandım gözlerim tam göremiyor o bakımdan ceviz yerine hindistancevizi

Hayat hoş gerisi boş

3. Tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim

https://www.youtube.com/watch?v=kb9dcv1xDiY
    Hayat hoş gerisi boş

Nasıl kapandı gap gördünüz demi

Ben kül yutmam

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Eyvallah

wheat gene yükseldi yaşlılık işte ,gözler artık pek net görmezse de oluyor böyle bazen
    Diyom ya Put-in röveşata atıp duruyo Wheat'de.. Temkinli flat lazım orada Buğday kralı ya kendisi havalı muhterem..
    Bak sen yazdın beri yine ve tam öncesi ağlarda gol zorluyo herdaim grafında uRus'un demokratik güzeli )

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Ben kül yutmam
    İyi de güzel kardeşim yazdığın zaman ve tarzın yukarda kalmış bir gap anlamındaydı yani şimdi niye böyle yapyonki cahil misin cühela mı ))

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Ben kül yutmam

https://youtu.be/mvLsyuRsi5U
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşlerimdir...
    twitter: @harputlu00023

Alıntı Originally Posted by harputlu23 Yazıyı Oku
    ) Bu da iyimiş.. Gençmiş ya daha abisi..

Sayfa 2197/2404 İlkİlk ... 1197169720972147218721952196219721982199220722472297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •