Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 169 - 176 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1. 23,36 etrafında herşey..
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Bu gün kanımca kapanışta 23,60 yapacak.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    22,36 etrafında herşey..
     Alıntı Originally Posted by wehwetduwan Yazıyı Oku
    Bu gün kanımca kapanışta 23,60 yapacak.

23,36 yukarda yanlş yazmışım izliyorum... bugünün rakamı bu tamda burda stop oldum kapanışa doğru ya burada kapar kırarsa daha aşağıda kapar 23,30 tutmaz
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Bir süre de 23.40 23.90 arasında yataya sarar sonrada 25 26 denemesi yapar

5.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Çok naziksiniz ben tşk ederim...Yok adem bey deilim kendisi de çok başarılıdır takip edilmesi gereken biridir...
    Twitterda takip ettiğim bist yorumu yapan 5-6 kişiden biridir ama dediğim gibi twittera girmeyi bile unutuyorum artık
    Twitterda kimleri takip ettiğimide yazıyım necip bey i matematiksel anlamda horasan ın listesi anlamında(çok benzer bakıyoruz)kıvanç beyi mareiks formülleri için(artık upraşmıyorum) winningtrader ı mantalitesini beğendiğimden dolayı takip ediyorum... başarılı insanları takip edip övmeyi doğru bulduğumdan aklıma gelmişken isimlerini yazayım istedim...
    Mesela yüne hisse net çıkışlı osman bey ve fintables sahibi yunus beyide ayrıca takdir ediyorum yunus bey in ileride çok farklı yerlerde olacağını düşünüyorum...
    Bu girişkenlik bu çalışma azmi bu bilgi ve matematiksel zeka her daim iş yapar
    Eskilerden belki bilinmez ama cüney bey paksoy da bi hisse net kullanıcısıdır görüşleri çok değerlidir
    Tekrar teşekkürler.takip ettiklerimizde hemen hemen aynı.Adem bey konusunda cok haklisiniz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dün nasıl para çıkışı varken yükseldi ise bugünde nötr alan ve satan varken düşmekte açığa satıyorlar...
    Akşama takasda a1 yapı kredi ve yatırım din bekliyorum
    Aort 23.56 yarın burayı izliycez bugün 23.36 üzeri kapamalı
    Dün nasıl yukarıda malı verdiklerini/devrettiklerini de görmüş olduk son zamanlarda asels speği deişti herhalde artık fazla zeki ve kuralları bozuyor...
    Araştırma yapılsa forumda bi dünya dün 24 lira üzeri alan kişi vardır
    Son düzenleme : EkoDream; 20-07-2017 saat: 16:56.

7. Derinlik ancak rayına oturdu otomatik pilota bağladı alt da 23.36 üst de 23.56 izlenmeli yön belli olacak

24 üstü kim sattıysa o açıkçılara yarar şu durumda. Yoksa 23.50 24 .00 arası riskine girmeye değmez diye düşünüyorum.

Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •