Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/1009 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    KATAR DOLARIN TUZU, BİBERİ OLACAK. ÇOK HIZLI 4.00 Ü GEÇEÇEK.

1.) Egypt will set up a military base in #Bahrain's Hawar Island.

2.) The boycotting Arab states will withdraw all their money from #Qatar-i banks

3.) ALL Qatari assets in the boycotting states will be seized.

4.) More Arab states, including the mediator Kuwait, will be asked to cut all political and economic ties w/ #Qatar as well.

5.) Foreign entities will be discouraged from investing in #Qatar on the grounds that they might lose business ties w/ the boycotting states.

https://twitter.com/Brasco_Aad/statu...93818524225536
    Katar'a domates satarsak hem katarı hem de ülkemizi kurtarırız sermo.
    İşte bu da domatesin gücüdür.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ustatlıgi 4.76 da ilan ederiz, şimdilerde 3.86 da ancak birşeyler bildi denilir.
    Daha heyecan yapacak bir şey yok ama artık babam gelse dolar longla demem bana 3.86 ya kadar dolar shortluyacak adam lazım, 10k uzeri takipcisi olupda twitterda dolar shortluyacak diyen lazım, 3.86 ya kadar shortculara aciyipda su verenin ..... diyorum o kadar acımak yok artık bundan sonra vahşi kapitalizm kuralları işler.
    Kaç gün bir vade ver de test edelim.
    Elbette bir gün dolar 3.86 da olacak 4.76 da.. bir gün 10 TL de olacak.ama ne zaman.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hayatta isim olmaz Twitter falan bana az kişi lazım nerdeyse çokluk orda kolluk. Kendi mekanın zaten var orda 6 kişiyiz ufaktan teknik bilgimiz ise geliştiriyoruz buraya 2 grafik arıyorsan orda 7-8 tane atiyorum. Benden 4-5 tane olsun piyasanın canını alırız ilerde inşallah. Mühim olan gelişmek ve para yapmak yoksa Twitter sallaması dan bol birşey yok bana az olsun analiz tutsun gerisi bos

4. Sermo yakın gelecekte uçak gemisi de yapacağız bir tane de uçak gemisi satarız. Sonra tank var, otomobil var, uçak var. Var da var.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Heyecanımıza ver Bora bey.. Samimi bir şekilde söyledim yazdıklarımı goy goy amacı ile değil.. gerçekten dediği gibi tahminleri tutan ilk teknik yorumcu ile karşılaşıyorum. Belki şanslı ama başarının da ödüllendirilmesi gerekir. Zaten onun dedikleri ile de yatırımımı yönetmiyorum.. Bana kalsa ben bankada bile tutmuyorum paramı.. Biraz cok paranoyaklık olabilir ama kimseye güvenmiyorum . Bu ülkede de heran herşey olabiliyor..
    Amacım, geçmiş tecrübeler temelinde, bir şahısı gereksiz pohpohlamalarla, hedef kişi haline getirmenin yarardan çok zarar getirdiği gerçeğini vurgulamak.

Sn stonhand'i rahatsız etmek falan değil.

Bugün böylece güzelleme konusu yapılarak ön plana getirilecek kişi, yarın, analizlerinin gerçekleşmediği durumlarda da, bazı kişilerce yergi ve taşlama konusu yapılabilir gereksizce.

İfrat ve tefrit. Bizim toplumun en çok çektiği durum yani.

Örneğin: 3,55 lerin üzerinde yaptığı her analizde (günlerce) sabırla ve ilgiyle beklediğimiz gibi son iki gün de aynı şekilde abartısız ilgiyle okuyabiliriz analizini.

Yarın ne olacağı ayrı bir husus.

Bu ülkede sürekli doğru analiz yapan ve yapacak biri yok...

Beklemiyoruz da.

sadece bir tespit olarak bilgilendireyim.

Bugün VİOP'ta uzun kontrat aldığını ifade etti Sn Stonhand.

Dün 700 puan aldığını burada yazdı yanılmıyorsam. Bugün ne oldu?

Onun kendi karı zararı..Bizi ilgilendirmez.

Ama demekki herkes her zaman doğru işler yapmıyor. Yapamaz da.

Böyle bir iddiası olduğunu sanmıyorum Sn stonhand'in.

Ama birileri çıkar da sadece başarılı günlerde yaptıklarıyla övgü halesi koyarsa başına, başarısız günlerde (benim korkum o) gelebilecek tepkilerle, bu başlıkta yararlı paylaşımları olan bir forumdaşı kaybederiz.

Yazık olur.

Demek istediğimi tam koyayım ortaya da haksızlık olmasın.

Sevgiler.

6. Maşallah fiyat analizi bitti zaman analizidemi yapıcaz o işi Twitter'da bir tane zaman analizi yapan günlük o kursu 1000 TL olan dalaylama var ona soracaksınız, hocam ben usdtry de para yatırmadigim analizi yapmıyorum ve usdtry de ciddi rakamda Ağustos kontrat longdayim, bunu söyleyeyim yeterlidir herhalde.

7. Nasrullah ayandan;
    O tarihlerde Ortadoğu'nun en büyük bankeri/sarrafı *olan rahmetli Mahmoud Şekerci'nin yanında bulunuyordum.. 850 doları gördüğü gün bütün cesaretimi toplayıp, Mahmoud beye yaklaşıp sordum..

- Amca, altın 1000 dolar olacakmış ne dersin dedim..

Beni pencerenin önüne getirip, dışarıda ne gördüğümü anlatmamı istedi.. Ben de anlatmaya başladım..

- Önümüzde bir cadde var, arabalar geçiyor..
    - Geç onları sağa gel dedi..
    - Park var .. İçinde oturulacak banklar var.. Bankların birinde yaşlı bir çift elele tutuşmuş sohbet ediyorlar, bir sonraki bankta genç bir çift öpüşüyor..
    - Onları da geç sağa gel dedi..
    - Sağda bir fıskiye var su fışkırtıyor, güzel bir görüntü dedim..
    - Hah dedi o fıskiyede dur.. 10 dakika sonra altın fiyatının ne olacağını bilsem orada fıskiye değil benim heykelim olurdu dedi..Her kim sana biliyorum der, ayakkabının tekini çıkar kapıya kadar kovala..

Size şimdi diyorum ki, kim ki size dolar şu, altın bu, borsa o olacak.. *Şu vakte kadar olacak ayakkabınızı alın kapıya kadar kovalayın..Bilin ki sahtekardır..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Sermo yakın gelecekte uçak gemisi de yapacağız bir tane de uçak gemisi satarız. Sonra tank var, otomobil var, uçak var. Var da var.
    SAYDIKLARIN BAYAT. YENİ BİR ŞEY BULMAK GEREKİYOR MR. HAPPY. SİZ DE NE VAR?

Sayfa 22/1009 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •