Sayfa 220/491 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. syn yaşar bey öncelikli olarak aracı kurumunuzdan bilgi alarak işlemler yapınız. dedenizden kaldı ise büyük ihtimal 1 lot şeklinde tam değildir, küsuratlı olabilir sizde adet şeklinde olabilir, 0.933 veya 0,56 gibi veya 1,80 gibi bunlar lota tamamlanmadığı için piyasa da işlem göremiyor, işlem görmesi için net 1 lot 2 lot gibi lot sayıları olmalı, eşleşme bu hisselerin pöip olmasından dolayı devamlı işlem görmüyor sadece 9,55 -12,55-13,55 -17,55- ve 18,05 te işlem görüyor. Bu saatlere kadar verilen emirler karşılaşarak eşleşme olmuş oluyor. Dedenizden kaldı ise bunun kıymetini dedeniz bilir, satma ile ilgili tercihler sizindir. Bu hissede beklentiler olduğu için talep var, beklentilerin gerçekleşmesini yönünde yönetim karar verirse diye beklenti var nasip artık, bu yönde geçen seneki genel kurul gündeminde de talepler olmuştu, gaye hanımın açıklamalarını okuyunuz, ayrıca sizde şirketi arayarak (tabiki tüm ortaklarda bu konuda bir gelişme varmı sorabilirler) durumu sorabilirsiniz. Tabikide herhangi bir gelişme kap'ta yayınlanacaktır. Hisselerde her zaman beklentiler alınır, gerçekler satılır diye bir deyim vardır, burada da beklentiler alınıyor gibi .YTD.

gaye hanımın şirketteki numarası

2019 genel kurulu gaye hanımın konuşmasını inceleyiniz,
    Beni bu hisseye çeken nokta genel kurulun bu kısmı
    Artık bazı şeyler çözülmeli eski ortakların ellerinde ki 1 lot olmayan hisseleri için çözümler üretilmeli, YTD. Sabır ve zaman
    Son düzenleme : Yakamozz; 25-02-2020 saat: 22:23.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bugün algyo nun 1 e 5 lik bir oranda bölünmesi vardı, kasımda ,8- 9 gibi idi şimdi 17,66 tavanda idi.

En yüksek bedelsiz ihtimali burda , borsa tarihinin rekoru olabilir, hisse sayısı çok az, ya hissem vardır yada yoktur, eğer güzel bir bedelsiz ihtimali varsa ben burada olmak isterim, efsane bedelsiz verebilecek nadir hisse, nasip artık, bedelsiz açıklama olacaksa bu ne kadar yüksek fiyattan olursa o kadar üst fiyatlara çıkma ihtimali var gibi düşünüyorum, senaryo olarak tabi YTD.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Vekil şunu mrk ediyorum.Madem bu hisseye güvenip sürekli almak istiyorsun yıllardır 2000 lerde süründü o fiyatlardan nie almadın.Şimdi iki katını geçti fiyat.???
    Kardeşim daha önce o fiyatlarda sürünürken bile dikkatimi çekmişti.
    Fakat düğün telaşı yeni iş derken ilgilenme fırsatım olmadı.
    İşkur sayfasında birisi bahsedince araştırdım 3800 den 2 adet aldım önce
    Daha sonra işkurda yaptığım hatayı şimdi yapmayayim dedim ve portföyüm ve arkadaşlarıma aldırdıklarımla toplam 40 küsur adet topladık çok şükür.
    Tüm arkadaşların gönlüne göre olur inşaallah.

4. Hisseyi yeni araştıran arkadaşlara tavsiyem.
    Bu hisseyi diğer hisseciklerle karıştırmasınlar.

1) Kurucu hisse

2) Sermayesi bakkal dükkanı gibi 100.000 tl bedelsiz sermaye arttırımı er yada geç gelecektir. Yakın zamanda yapılan borsadan 2 sıfır atılacağı ve sermayelerin düzenleneceği haberi 1e 1300 katı bedelsiz sermaye arttırım ihtimali olan tek hisse olması yönünden değerini söylentisi bile bu hallere getirdi.

3) Hissede hikaye var zamanında almanyada çalışan gurbetçilerin 10 20 30 bin mark birikimlerini koyarak kurdukları ve haklarını hiçbir zaman alamadıkları bir hikaye gün gelir adalet yerini bulur.
    Bknz: işkur işbtr işatr

4) Kaç adet hisse var ? 4380 adet başkada birşey söylemeye gerek yok.

Son olarak son 5 günki kademeler
    Öğlen 12:55 ile 13:55 arasındaki oyun duyum olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor benim açımdan.

Bu arada muhtemelen yarın kap bildirimi gelecek olası zarar durumunda dökülenler yine olacaktır çünkü bu hisseyi abc hisseleriyle aynı kefeye koyan yatırımcı dostlar da yok değil.

Yazdıklarım benim fikirlerim
    Kimseyi tanımam etmem
    Sizde beni tanımazsınız
    Bana güvenip iş yapmayın oturun okuyun araştırın.
    Merak ettikleriniz varsa votorantim çimentosu arayıp yatırımcı ilişkilerine bağlanın sonuçta ortaksınız ve size bilgi vermek zorundalar.
    Kesinlikle ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Hisseyi yeni araştıran arkadaşlara tavsiyem.
    Bu hisseyi diğer hisseciklerle karıştırmasınlar.

1) Kurucu hisse

2) Sermayesi bakkal dükkanı gibi 100.000 tl bedelsiz sermaye arttırımı er yada geç gelecektir. Yakın zamanda yapılan borsadan 2 sıfır atılacağı ve sermayelerin düzenleneceği haberi 1e 1300 katı bedelsiz sermaye arttırım ihtimali olan tek hisse olması yönünden değerini söylentisi bile bu hallere getirdi.

3) Hissede hikaye var zamanında almanyada çalışan gurbetçilerin 10 20 30 bin mark birikimlerini koyarak kurdukları ve haklarını hiçbir zaman alamadıkları bir hikaye gün gelir adalet yerini bulur.
    Bknz: işkur işbtr işatr

4) Kaç adet hisse var ? 4380 adet başkada birşey söylemeye gerek yok.

Son olarak son 5 günki kademeler
    Öğlen 12:55 ile 13:55 arasındaki oyun duyum olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor benim açımdan.

Bu arada muhtemelen yarın kap bildirimi gelecek olası zarar durumunda dökülenler yine olacaktır çünkü bu hisseyi abc hisseleriyle aynı kefeye koyan yatırımcı dostlar da yok değil.

Yazdıklarım benim fikirlerim
    Kimseyi tanımam etmem
    Sizde beni tanımazsınız
    Bana güvenip iş yapmayın oturun okuyun araştırın.
    Merak ettikleriniz varsa votorantim çimentosu arayıp yatırımcı ilişkilerine bağlanın sonuçta ortaksınız ve size bilgi vermek zorundalar.
    Kesinlikle ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Ytd.
    Ya bedelsiz vermeden borsadan çıkacağım derlerse...topu topuna kaç lot...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    O zaman geri toplamaları lazım. Bunun için bağımsız bir kurul gelir. Tüm fabrikaların içini dışına getirir ankaradaki bürolarında bulunan klimaya varana kadar hesaba katar. 4380 lotun her birine payına ne düşüyorsa verir. Dağılır gideriz. Ben 10 bin tl veriyom hadi gidin diyemezler. Bknz: Kurucu hisse

7.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Eger bedelsiz vermeden cikacagim derse,cagri fiyati aciklar...
    Bakin yakin gecmisten 2 ornek...
    Denizbank 5.xx tl den cagri acikladi bir grup spek ki isimlerini bircogunuz biliyirsunuz M...Kardesler aldilar 21-22 tl ye goturduler...
    Orada aylarca yatay seyretti ki bildigim kadariyla mevzuatta son 6 ayin fiyat ortalamasi baz alinir...
    Spk 21 veya 22 tlden Denizbankin dolasimdaki az sayidaki lotunu geri alabilecegini belirtti.Bekleyenler 1 e 5 kazandi.
    2.ornek YUNSA....Sirket satildi.Yeni sahipleri 4.xx kusur tl den cagri acikladi ama malini veren yok...
    14 tl gordu diye biliyorum ki surec henuz tamamlanmadi.Yani yukari devam edebilir.
    Denizbank satis surecinde bizzat öz kayincomda 5.2 maliyetli 35 bin lot Denizbank vardi.
    3-4 ay bekledi bakti hareket yok.Kufur ede ede 4.9 tl asagi yukari fiyatlardan satti.
    Sonra birkac hafta sonra cagri fiyati aciklandi.Yukarida yazdiklarim yasandi.
    Tabi bizimki sinirden kuduruyor ama yapilacak birsey yok.
    Yazdiklarimda eksik veya yanlis bolumler olabilir.Ancak olaylar bu sekilde gerceklesti.
    Teknik olarak daha dogru bilgi verecek arkadaslar vardir.Yatirim tavsiyesi degildir.
    Allah hepimize bol bereketli kazanclar nasip etsin.
    Ben filmin sonunu cok merak ediyorum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Eger cagri aciklanirsa,dolasimda bu kadar az lotu olan bir sirketi burada birakirlar mi?
    Varin siz hesabini yapin.
    Denizbank orneginde %98 topluydu.Dolasimda sadece %2 gibi bir oran vardi ama bu oran bile milyonlarca lotu kapsiyordu.
    Bakin sirketin dolasimda 4 bin kusur lotu var.Sadece 4 bin kusur.
    Ve Is Yatirim takasin %35 ine sahip.
    Kim bilir belki Ziraat,Gedik ve Ak yatirimdaki mallarin coguda ayni gruba aittir.
    Bunu bilmemiz imkansiz.Neyse arkadaslar benim verilecek malim yok.Isteyen alir,isteyen satar.Tahta orada...Cumleten iyi geceler...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 220/491 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •