Sayfa 224/327 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    belkem bir mercedes verir diyoz cls 350 den çayımı orda içersem sağolsun çaycıya dua ederim
     Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bir gözüm sende Hacım. Bazen kayboluyorsun aklım çıkıyo gitti mi yoksa diye.
    Biz on onbeş yıl önce hedef fiyat koydu. Önce, O günkü değerin virgül kaymasi dedik .
    Sayın Cevahir pd=ciro demişti.
    Ancak piyasaya göz attığınızda ciddi şirketlerin cirox2 hatta 3 olması işten bile değil.
    Özetle; Çaycı , yazligimizi, kışligimizi, oğlan kız BMW lerimizi alsın sonrasını düşünürüz.
    Halep ordaysa Arsin burda.

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Biz on onbeş yıl önce hedef fiyat koydu. Önce, O günkü değerin virgül kaymasi dedik .
    Sayın Cevahir pd=ciro demişti.
    Ancak piyasaya göz attığınızda ciddi şirketlerin cirox2 hatta 3 olması işten bile değil.
    Özetle; Çaycı , yazligimizi, kışligimizi, oğlan kız BMW lerimizi alsın sonrasını düşünürüz.
    Halep ordaysa Arsin burda.
    Trabzon
    Yomra
    ARSIN
    Araklı
    Sürmene
    Of...

Ondan sonrası.....

Hedefi çaycı koydu.son blomberg de
    Şirketlerin piyasa değerleri için Avrupa'da ABD de cironun 10 katı i demişti.

Önce pd=ciro
    Sonra
    ₺=$=€
    Sonra çaycının dediği
    Pd=10*ciro

Doğrumu yazdım sayın Çaycı...
    Böyle demiştiniz değil mi
    Örneğiniz cola turca mıydı..(yerli marka.....)

3. Say'ın Cevahir uçtu.
    Kaz uçar da Laz uçmaz mı? Dedik ve inandık.
    Tirebolu, Sürmene, İkizdere, pazar, derken geldik Rizeyeeee.
    Çaylar demli olsun Çaycı başı....
    Aslında Çaycının adına üzülüyorum, %10 payını %20 yapamadan adamlar gaza geldiler. Birdaha da yapamaz. Kaz uçtu.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. 18:00 den sonra islem nasil 4.5 Milyon Lot arttı .
    Herhangi bir haber mi var.

5. Sarky doğasına aykırı çok enteresan bir işlem olmuş eşleşmede 13.15 fiyat ile 4.680.000 lot işlem yapılmış, ben 13.15 eslestigini görünce kademeleri süpürmek için 500.000 lot civarı toplam alım yapılmış olabileceğini tahmin etmiştim açıkçası, sonra bir baktım 4.5 milyon birden o kadar miktarla karşılıklı işlem olmasa olamaz bu kadar derinlik olduğunu sanmıyorum son dakikalarda.

İşlem şaşırtıcı, devamının nasıl geleceğini izleyeceğiz, öğreneceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Say'ın Cevahir uçtu.
    Kaz uçar da Laz uçmaz mı? Dedik ve inandık.
    Tirebolu, Sürmene, İkizdere, pazar, derken geldik Rizeyeeee.
    Çaylar demli olsun Çaycı başı....
    Aslında Çaycının adına üzülüyorum, %10 payını %20 yapamadan adamlar gaza geldiler. Birdaha da yapamaz. Kaz uçtu.
    Sayın Melih bey de bana uçtu diyor

Tahtaya bak tahtaya son dk larda 4,5 milyon işlem hacmi

13.15 de 444 bin alıcı var..

Sarıkız bu sarıkız.

7.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Sayın Melih bey de bana uçtu diyor

Tahtaya bak tahtaya son dk larda 4,5 milyon işlem hacmi

13.15 de 444 bin alıcı var..

Sarıkız bu sarıkız.
    Şükür aramızda uçan kaçan yok gibi şimdilik sayın arpacı da siz de ben de buralardayız. 4.500 milyon işlem işin doğal akışında mümkün değil, belli ki bu işlem ya karşılıklı işlem (kendi alıp kendi satan birileri olabilir) yada bir mirasiyedinin mirasını, başka bir emanetçiye piyasa üzerinden devretmesi, bu kadar büyük çaplısını ben hiç görmemiştim. Daha neler göreceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Şükür aramızda uçan kaçan yok gibi şimdilik sayın arpacı da siz de ben de buralardayız. 4.500 milyon işlem işin doğal akışında mümkün değil, belli ki bu işlem ya karşılıklı işlem (kendi alıp kendi satan birileri olabilir) yada bir mirasiyedinin mirasını, başka bir emanetçiye piyasa üzerinden devretmesi, bu kadar büyük çaplısını ben hiç görmemiştim. Daha neler göreceğiz
    Melih beyin uçtu dediği benim bahse konu pd=ciro harici TL değil euro dolar olmalı hatta daha ileri gidip çaycının blombergde coca cola örneği vererek cironun 10 katı piyasa değerlerine ulaşması gibi cümleden

Benim şahsı kanaatim çok eskilerde de yazdığım hissenin asıl sahipleri geri geliyor gerçek hisselerine kavuşuyor çaycı bir oyuncu...

Eski ortakların payları artıyor
    Yarın bir kap gelebilir

Sayfa 224/327 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •