Sayfa 228/485 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Lınk bu 2 günde 2 tavan çeker herkes arkadından bakar geçmişte bir çok kere olduğu gibi bu hafta sert hareket bekliyorum dgate logo iyi topladı sıra bunda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by günlükçü23 Yazıyı Oku
    Lınk bu 2 günde 2 tavan çeker herkes arkadından bakar geçmişte bir çok kere olduğu gibi bu hafta sert hareket bekliyorum dgate logo iyi topladı sıra bunda

Neye dayanarak söylüyorsun

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by günlükçü23 Yazıyı Oku
    Lınk bu 2 günde 2 tavan çeker herkes arkadından bakar geçmişte bir çok kere olduğu gibi bu hafta sert hareket bekliyorum dgate logo iyi topladı sıra bunda

ustaa hani nerde kaldı tavan bırakın bu çatı arası işleri alın verin link e can verin

4. Teknoloji hisseleri havası sönmüş

Ytd

Tesekkurler. Cok hizli oldu gonderilmesi kufurbazin. Foruma iki sey koymak icin giriyoruz, bu insanlarin meymenetsiz yazilarini okumak zorunda kaliyoruz.

Cover ne yaptin? Durumlar nasil?

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tesekkurler. Cok hizli oldu gonderilmesi kufurbazin. Foruma iki sey koymak icin giriyoruz, bu insanlarin meymenetsiz yazilarini okumak zorunda kaliyoruz.

Cover ne yaptin? Durumlar nasil?

Valla iki üç tur 10 üzeri yarısını satıp 9.6 - 9.7 arası geri döndüm. Durumum iyi de sabit durdugum ve çok azı ile takasa girdiğim üç hıssem daha var ikisi pek beklediğimi veremedi o kötü.

8. Siz beklemeye devammi? Ben de bekliyorum😅

Sayfa 228/485 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •