Sayfa 228/446 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Cemtasta ip....liğin alası dönüyor.
    Demir çelik düşerken eşşek gibi aşağı sürdüler düştüde düştü. Yok gap mış yok bilmem neymiş diye anasının hörekesini gösterdiler eyvallah dedik. Demir çelik aldı başını yürüdü gitti yukarı , cemts ta tık yok gitti devre kesti pe.....enk. Millet parasını 5 e katladı biz bakıyoruz neymiş cemts gidecekmiş bir yerede gittiği yok acayip ayar oluyorum bu durumlara.

1-Grafik günlük macd yukarı dönüyor güzel birşey ama 36,80 direncini gecmesi lazım. Aşağıda 31,96 yı destek yapmış.

2- Eşşegin büyüğü ahırda. Grafik dolar bazlı aşağıda ilk parmakta 0,69 USD den 2,49 USD ye gitmiş. İkinci parmaktada Macd kırılımı gerçekleşmiş. Normalde alıp başını gitmesi gerek ama ne hikmetse bir s.....ke gidemiyor.

Agzımıda bozdum özür dilerim.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Birçok kişinin içinden geçenleri söylediniz ağzınıza sağlık. Hep diyorum şirket iyi ama patron kötü, patrona söylenecek çok şey varda neyse.

Bu hareketler yıllar önceki Rod Limanı satış sürecini aklıma getirdi o zaman da bir sürü p... çlik yaptılar. Bunca zaman boşuna bekledik dediğimiz bir anda koptu gitti.
     Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Cemtasta ip....liğin alası dönüyor.
    Demir çelik düşerken eşşek gibi aşağı sürdüler düştüde düştü. Yok gap mış yok bilmem neymiş diye anasının hörekesini gösterdiler eyvallah dedik. Demir çelik aldı başını yürüdü gitti yukarı , cemts ta tık yok gitti devre kesti pe.....enk. Millet parasını 5 e katladı biz bakıyoruz neymiş cemts gidecekmiş bir yerede gittiği yok acayip ayar oluyorum bu durumlara.

1-Grafik günlük macd yukarı dönüyor güzel birşey ama 36,80 direncini gecmesi lazım. Aşağıda 31,96 yı destek yapmış.

2- Eşşegin büyüğü ahırda. Grafik dolar bazlı aşağıda ilk parmakta 0,69 USD den 2,49 USD ye gitmiş. İkinci parmaktada Macd kırılımı gerçekleşmiş. Normalde alıp başını gitmesi gerek ama ne hikmetse bir s.....ke gidemiyor.

Agzımıda bozdum özür dilerim.

YTD.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Arkadas 3-4 derken , %0.41 komedi mi degil? Ilginc mi degil?

Ytd.

4. Bravoo Sn.A.... K....um. Cok guzel yaptin devre kesmedin. 👏👏👏👏👏👏
    Ytd.

O.... Çocuğu eşek Speği
    İstediğin kadar oturma organını yırt sonuna kadar buradayım.

Kusura bakmayın

Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

6.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    O.... Çocuğu eşek Speği
    İstediğin kadar oturma organını yırt sonuna kadar buradayım.

Kusura bakmayın

Estağfrullah kardeşim.

Görüyor ve artırıyorum.

Hodri çemtaş

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. 37,08 yi geceydi iyiydi.
    Avrupa çelik krizine gidiyor bunda halen tık yok.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. 100 sermaye 1 ml.kar hisse bası. 10 tl kar. ne 33. ü.

Sayfa 228/446 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •