Sayfa 23/609 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4868 madde; 177 - 184 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Bilançolar nötr, Pınar'ı en çok seven benim ama eğri oturup doğru konuşalım sonuçlarda heyecan yaratacak bir şey yok.

Syg.
    Pınar uzun süredir var bende...benim izlediğim F/K ( yok favök'müş,vafök'müş,ebita'ymış anlamam,hepsi aynı şey...bazısında faiz hariç,yok vergi dahil vb. sonuçta yatırdığın parayı ne kadar zamanda geri alabiliyorsun ben ona bakarım)
    2016 ya kadar Pınar'da F/K 9- 10 civarı oluyordu..şimdi 7,5 lara indi...F/K bakımında borsanın en ucuz senetlerinden...üstelik hatırı sayılır temettüyü her yıl veriyor.Enflasyon %8 in altına gelse fiyat buralarda kalmaz ama...

Mayıs ayı temettü listesi :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Buhur25 ten çıktı.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Buhur25 ten çıktı.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hadi hayirlisi, bu da bu senenin ereglisi olsa :D

ytd

5. bu senenin eregli si olması imkansız...hele bu ortamda, sosyal medyada bu kadar siddetli boykot yapın çagrısı varken...ama benim gibi uzun vadeciler için bulunmaz fırsat toplamak için...doldurun heybeleri gelecek seneler için...saglıcakla...

Son 3 aylik nakit değişimleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. medwig güzel çalışma elinize saglık...nakitimiz iyi artmış maşallah diyelim...acaba bunu temettü olarak vereceginden olabilir mi...yada bi süpriz yapıp bedelsiz verebilir mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,506
     Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    medwig güzel çalışma elinize saglık...nakitimiz iyi artmış maşallah diyelim...acaba bunu temettü olarak vereceginden olabilir mi...yada bi süpriz yapıp bedelsiz verebilir mi
    Bedelsiz vermek için nakit tutmaya gerek yoktur.

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 23/609 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •