Sayfa 234/1001 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Borsa artsın artık bir zahmet , uzun gene iyi oynadı ay sonu dalıyoruz suryeye diye istediğini aldı mevzu kapandı :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. istanbul'da sallandık
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Avrupa Sismoloji enstitüsü : Marmaraereglisi yakınlarında ilk ölçüm değeri 4.7 olan bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Kandilli rasathanesi : Silivri açıklarında 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Afad : İstanbul, Silivri'de saat 11.00'de 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman: Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum, olağanüstü genel kurula gideceğiz.

*ingiltere yüksek mahkemesi: Parlamentonun askıya alınması parlamentonun fonksiyonlarını yapmasını engelledi

*ingiliz yüksek mahkemesi, johnson'ın parlamentoyu askıya alması kararını hukuka uygun bulmadı

*ingiltere yüksek mahkemesi: Başbakan'ın kraliçe'ye tavsiyesi kanunsuz

*ingiltere yüksek mahkemesi: Parlamento görevlerine geri dönmeli

*ingiltere yüksek mahkemesi: Parlamento en yakın zamanda toplanmalı

Sayfa 234/1001 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •