Onemli Gunler Banner
Sayfa 234/863 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Bugün citiye 380 bin virman gitmiş. Muhtemelen dün satilanda bugün citiye giden lotlardir. İki günde OYAK iyi mal aldi bakalim yedireceklermi. Belkide dün ve bugün oyalı hedef aldılar. Pazartesi göreceğiz..

Bugünkü satışlar iyi bahane oldu tüm borsa için. Görünen oki satışlar yerli ve panik havası var.
    Ulusal 30 hisselerinde değer kaybı %-3/4 ortalama iken diğer küçük ölceklilerde % -8/10 arasına çıkmış gözüküyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Dün 23 bugün 20.. Klmsn bu vallahi hiç şaşırtmıyor beni.. Bugün endeks saldı onu bahane etti ama endeks salmadan düşse yine şaşırmazdım..

3.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Dün 23 bugün 20.. Klmsn bu vallahi hiç şaşırtmıyor beni.. Bugün endeks saldı onu bahane etti ama endeks salmadan düşse yine şaşırmazdım..
    Bu saatten sonra bu hissede al sat..
    beklemek yok..
    baksana iki gundeki marja. Ayda bir kez yaklaşan yeter...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Nereye gitmesini istiyorsa oraya götürüyor. Hisseyi maymun ettiler.
    OYAK mal aldi onu kusturmadan gün yüzü göstermezler.
    İyide zarar yazdilarki 400 bin lotcuk..bu tahtada çok kan ve gözyaşı göreceğiz.
    Beklenti büyük olunca kavgasida mahalleyi sarıyor. Arada ky kaymasında ne halt yiyeceklerse yesinler.
    İsteseler artı bile kapatırlar.
    Neymiş piyasa bozuk vs..oda hikaye. Yükselen hisseler aynı piyasadan değil mi etkilenmiyor mu.

5. tahta sadece düzeltmesini yapıyor endeksi bahane edip biraz dökmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum ayrıca bugün satıcılar hiç iştahlı değil hacimsiz bir düşüş sergiliyor 75 gün önce 9.53 tü 1 yıl önce bu vakitlerde 4 lerdeydi bence fazla jaksızlık yapmamak lazım klmsna ))
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    tahta sadece düzeltmesini yapıyor endeksi bahane edip biraz dökmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum ayrıca bugün satıcılar hiç iştahlı değil hacimsiz bir düşüş sergiliyor 75 gün önce 9.53 tü 1 yıl önce bu vakitlerde 4 lerdeydi bence fazla jaksızlık yapmamak lazım klmsna ))
    Kazanç konusunda Allah razı olsun..diyecek lafimiz yok.
    Dönen dolaplar insanın canını sıkıyor. Dünkü gibi tepki verme ihtimaline binaen ekranı bırakamıyorum tepki verirse bende ilk tepkimi vereceğim..
    2020 de en çok kaybedenlerdeyiz...kötü basladik. Bakalım finish nasıl olacak..

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra bu hissede al sat..
    beklemek yok..
    baksana iki gundeki marja. Ayda bir kez yaklaşan yeter...
    Ayda bir kere yakalasan hisse başı 3 lira temettü oluyor. Biz klimasan 1 lira temettü verse diyoruz..

8. kapanışa iki saat var , bugün artı kapatır mı acaba?

Sayfa 234/863 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •