Sayfa 235/383 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3063 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sizce neden tavan yapıp geri saldı. Anlayamadim bu olayi
    18.53 te direnci vardı... çarptı ve döndü.. neden döndüğünün cevabı palada..

Son düzenleme : esozcan; 16-01-2024 saat: 11:15.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Eyvallah. A1 götürmüştü hepsini satiyor

3. Film in adı SATMADIĞINA PİŞMAN OPERASYONU,bunun bir de 2 si var.
    SATTIĞINA PİŞMAN OPERASYONU yakında sinemalarda.

4.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Film in adı SATMADIĞINA PİŞMAN OPERASYONU,bunun bir de 2 si var.
    SATTIĞINA PİŞMAN OPERASYONU yakında sinemalarda.
    Bu film bu hissede hiç ekrana gelmicek gibi duruuyor ya hayırlısı

cıkar satmazsın, 2. harekette satarsın, sonra da elinde kalan, beyaz mendil olur..
    ara sıra yazarım '' oturan boğa, zıplayan çekirgeden, fazla kazanır''
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    cıkar satmazsın, 2. harekette satarsın, sonra da elinde kalan, beyaz mendil olur..
    ara sıra yazarım '' oturan boğa, zıplayan çekirgeden, fazla kazanır''
    Bu ihtimal bu hissede var mı sizce ciddi anlamda. Nihayetinde bu tarz en az 10 kez tecrübe ettik hep düştük. Ama her defasında acaba mi diyorum şahsen İns yarısı duruyor yarısı gitse de mutlu olurum

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu ihtimal bu hissede var mı sizce ciddi anlamda. Nihayetinde bu tarz en az 10 kez tecrübe ettik hep düştük. Ama her defasında acaba mi diyorum şahsen İns yarısı duruyor yarısı gitse de mutlu olurum
    karar ve sorumluluk kardeştir.. 1/2 kuralını uygulamakta yarar var.. sattıktan sonra 5-8 gün geriye gidip. 5 - 15 dakkalıklardaki dipleri ara ve uygun gördüğün yere alışını yaz..

8. A1 6 M lot alıp parayı vurup sattı. Bir sürü küçük yatırımcı dostumuz aramıza katıldı. Onlara hoşgeldiniz diyorum. Yüzde 90i zararla satıp çıkacak, çünkü çıkan endekste kimse düşen hisseyi tutmaz

Sayfa 235/383 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •