Sayfa 24/390 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 3113 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    5.30 altı güzel bir hayal 4.94 altı impossible beyler. 5.30 bile görmeyecektir. Hacim dip çalışması veriyor. Yakındır. Endekste 75-76 civarı. Dolarları satıp garan alacaz

4.94 altı hedef veren ömründe dolar grafiği bakmamıştır.

Buralar üç aşağı beş yukarı uygun yerler dönüş için.

Byes. Sleep well.
    Usunemeyip okudum ya. Nereden bilebilirdimki bu kadar saçma bir yorum olacağını ) dolara 4.85 beklemek hayalcilikse,. Enfekte 75 beklemek açık ara zirvalamaktir.

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Selka hocam teşekkürler..yazılarınızı zevkle okudum. bende malum başlığa aynen öyle yazmayı düşünüyordum. Bakalım tayfa ne diyecek.
    SN.Hectoral asla bir emtia ya bağlanmam.. Petrolun varili 28 USD iken piyasada bir anda KAYAGAZI, ABD Texas da kapatılan petrol kuyuları, elektrikli otomobiller, TESLA parlatıldı... Hatta TR ye ye dahi gelmişti...

O zaman petrolün varilini 28 USD aldığımda DELİ olarak bakıyorlardı... Arkadaş 120 USD dan gelmiş bu.. Bana birisi dedi ki 15 USD olacak...

Ben de o na ben petrolü 28 USD dan alıyımda 15 USD a gelirse o da senin olsun demiştim..

Tam bir yıl sonra petrolümü 52 USD dan satmıştım...

Allahaşkına sorarım şimdi

Nerde Tesla?
    Nerde Elektrikli Otomobiller?
    Nerde KayaGazı hikayesi?

Yahu bu basın enformasyonuna JEOLOJİ MÜHENDİSİ olarak ben bile inanmaya başlamıştım...

Bir ara yanlış mı yaptım PETROL almakla bu KAYAGAZI ne iş dediğimi hatırlıyorum....

Oysa TESLA iflasın eşiğine geldi.. Elektrikli otomobiller resmen cortladı, Kayagazı olayı BİTTİ... Esamesi yok.. Bir tek kayagazı haberi var mı?

Herşey fırıldak bizlerde alet oluyoruz..

Yemin ederim, 1 ay önce Garanti ve İŞ Bankasını batıran tipler var dı?

Allah akıl fikir versin ne diyeyim..

İş Bankası ve Garanti batarsa TR de batar, haberi yok...

Neyse.. Bol kazançlar dilerim...
    Son düzenleme : selka; 17-10-2018 saat: 11:11.

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Usunemeyip okudum ya. Nereden bilebilirdimki bu kadar saçma bir yorum olacağını ) dolara 4.85 beklemek hayalcilikse,. Enfekte 75 beklemek açık ara zirvalamaktir.
    Bak şincik burada pek mesaj yazılmıyor. Kaybolmaz yazdıklarımız. Zamanı gelince alıntılarız Sayın Hectoral.

24 Kasımdan aklımda 24. sayfa

5. Ayhan 53 ve birkac kisi 7 den 10 olacak diye cok kisiye dolar aldirdilar simdi vicdanen rahatlarmi acaba,
    Tramp faizler yuksek diyor gevsedirse dolarda dusus bence kacinilmaz...

y.t.degildir..

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Ayhan 53 ve birkac kisi 7 den 10 olacak diye cok kisiye dolar aldirdilar simdi vicdanen rahatlarmi acaba,
    Tramp faizler yuksek diyor gevsedirse dolarda dusus bence kacinilmaz...

y.t.degildir..
    öteki topikte verdim cevabını ya okumadın ya salağa yatıyon
    al gene koyayım

yazıyı

bana bakarak dolar alan salaktır benim eski forumda 2 yıl önce doalra 2.80 den girdim yazımıda bulursunuz al satlarla doalr olarak arttırımda yaptım son satışım 56 larda alış ortalalamam 6.33 lerde sence bana bakıp 7 den doalr alan avrmıdır. kaldıki 7 olduğu gün ben foruma bile yetişememiştim
    dolar hedefim 10 tarih mart nisan sonu
    ha bu lafıma göre doalr alırsan sende salaksın
    ben aldım bekliyoru girende çıkanda bana
    ama benim dememle doalr alırsan sadece giren sana olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    Dolar/ TL geriledikçe,,

bankaların alış-satış makaslarıda normalde dönüyor (normali 0,01 fark)
    şuan enpara 0,05 ten 0,03 e düşürdü. diğer bankalarda da ufakda olsa düşüşler var..
    bi yerde dengeyi bulacak bakalım.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    http://www.tacirler.com.tr/Pdfs/Aras..._Ekim_2018.pdf

USD/TL 17.10.2018 (Tacirler yatırım)
    Kurda 5,72 seviyesinin önemli bir destek konumunda bulunduğunu ve bu nedenle kurun
    bu seviyenin altına inmekte zorlanarak 5,72 - 5,75 bandından yönünü yukarı
    çevirebileceğini belirtmiştik. Ancak, gerek TL'deki pozitif ayrışmanın sürmesi gerekse de
    dolar endeksinin 94,78'li seviyelere kadar gerilmesi, beklentilerimizin aksine USDTRY
    paritesinin düşüş hareketini hızlandırarak 5,6633 seviyesine kadar gerilemesini sağladı.
    ABD Başkanı Donald Trump'ın Fed'in faiz artırımlarına yönelik eleştirel söylemlerini
    sürdürmesi ve dün verdiği bir röportajda Fed'in kendisi için en büyük tehdit unsuru
    olduğunu belirtmesi üzerine dolar endeksi sert bir şekilde geriledi. Bununla birlikte
    5,66'lara inen kur, ABD'den gelen güçlü sanayi üretimi verileri sonrasında kayıplarını
    telafi eden dolar endeksine rağmen düşük seviyelerdeki seyrini korudu. 5,72 desteğinin
    aşağı yönlü kırılması ile birlikte düşüşünü genişleten ve 5,66'lı seviyelere kadar gerileyen
    USDTRY paritesinin, düşüş hareketini 5,50 seviyesine doğru sürdürmesini beklemekteyiz.
    Bugün akşam saatlerinde ABD'den gelecek olan FOMC toplantı tutanakları takip
    edilecek.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 24/390 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •