Sayfa 240/1001 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Tcmb baskani uysal: önümüzdeki dönemde iktisadi faaliyette toparlanmanın ılımlı bir şekilde süreceğini öngörüyoruz

*uysal: Ekonomik dengelenme ikinci yarıda da devam ediyor

*uysal: Cari dengenin ana eğiliminde bir bozulma olmadığını görüyoruz

*uysal: Ihracatımızda güçlü seyir devam ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*uysal: 2019 yılının geri kalanında cari işlemler dengesinde iyileşmenin devam etmesini bekliyoruz

*uysal: Birikimli döviz kuru etkilerinin azalması ve iç talebin ılımlı seyri enflasyondaki düşüşün temel sebebi olarak ortaya çıkmaktadır

*uysal: Enflasyondaki düşüşün önümüzdeki dönemde devam edeceğini öngörüyoruz

uysal: önümüzdeki dönemde enflasyondaki iyileşmeye bağlı olarak beklentilerin de iyileşmeye başlayacağını öngörüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*uysal: Son dönemde enflasyon dinamiklerinde iyileşme gözlemliyoruz

*uysal: Para politikasında duruşu önden yüklemeli kullanmayı tercih ettik

*uysal: Para politikasında temkinli duruşu sürdürmemiz gerekiyor

4. Önündeki yazıyı okuyamayan diplomat !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Kardeşlerim kimsenin düşmanı değiliz, hikayenin tümünü anlatmak için buradayız.

Ekranda anlattım, Atatürkün yaveri anlatır, Kastamonu dönüşünde Atatürk tarlada kara yağız bir köylü delikanlısı görür ve ona benimle güreşir misiniz? der. Delikanlı Atatürkle güreşe tutuşur ancak kiminle güreştiğini bilmez. Delikanlı bir ara Atatürkü alta alır, yaveri, Atatürk yere düşüyor yeniliyor diye güreşe müdahil olur, Atatürk, yaverini iter, sen karışma, teke tek güreşeceğim der.
    Ve sonra yola koyulan Atatürk yaverine delikanlıya bir miktar para vermesini söyler, yaveri delikanlının yanına gider, delikanlı adam kimdi der. Yaveri, Atatürk olduğunu gizler. O bir tüccardı der. Delikanlı hayır o bir tüccara benzemiyordu der. Yaveri o bir ağaydı, der. Delikanlı hayır o bir ağaya benzemiyordu. Ve delikanlı şöyle der: O adam hile yapmadı, alta düştü oyunu bozmadı, o adam zengine, ağaya, tüccara değil başka birine benziyor.
    Altta kalmak üstte çıkmak değil, Türk Gençliğine Atatürkün büyük mirası, hile yapmadan dürüstçe güreşip eşitlemek kendimizi her bir insanımızla.
    https://veryansintv.com/yedeklenmis-seytanlar/

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 240/1001 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •